JAki wynik naliczyliście sobie?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: egocentryk »

Jaki wynik naliczyliscie sobie?

Blagamm odpowiedzcie
stres mnie zjadl=porobilam głupie błedy w najprostszych zadaniach (ale punkty poleciały)
jak wiadomo progi zależą chociażby od tego jak poszła maturka. dlatego chciałabym wiedziec jak innym poszło, aby wiedziec czy mam jakiekolwiek szanse, czy warto skladac papiery (tym bardziej, ze jest to tez w pewnym sensie jakis wydatek-opłata rekrutacyjna ) dlatego chcialabym wiedziec jak wyglada moj wstepny wynik na tle innych jak oceniacie maturke ?
Slowik
Posty: 133
Rejestracja: 9 sie 2012, o 20:48

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: Slowik »

U mnie bardzo źle, niestety. Bardzo, bardzo źle.

Wiesz, nie licz na to, że wypowiedzi na tym forum dadzą Ci jakikolwiek obraz tego, jak poszla matura innym. A już na pewno nie ma sensu rezygnowanie z brania udziału w rekrutacji, bo na forum innym poszło lepiej. Zawsze będą ludzie z wynikami +90%. Lepiej wierzyć w wysoki wynik u siebie.
gregykisiel
Posty: 9
Rejestracja: 20 mar 2013, o 19:49

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: gregykisiel »

80%
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: Lektom »

Wynik z chemii wyjątkowo łatwo sobie oszacować. Ja np w tamtym roku obliczyłem sobie co do jednego % i otrzymując wyniki wcale nie byłem zdziwiony. Zresztą tak samo z matematyki podstawowej czy angielskiego podstawowego.


I nie patrz na wyniki innych. Pewnie średnia krajowa będzie w granicach ubiegłego roku. Jeśli naliczysz sobie 80 % i ponad to możesz być zadowolony:) ale w sumie nie wiem na co startujesz no i wiadomo - każdy ma inne ambicje.
Awatar użytkownika
egocentryk
Posty: 192
Rejestracja: 20 mar 2013, o 15:24

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: egocentryk »

jakos 80% i chcialam bardzo stomatologie, ale chyba ciezko bedzie. zobaczymy jeszcze jak po biol-ale z tym przedmiotem juz gorzej u mnie i tutaj juz ciazko wyliczyc sobie wynik.
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: suzi »

90% mam tylko wątpliwość czy dobrze narysowałam te izomery długo się nad nimi męczyłam mogłam w końcu pominąć jakiś wodór więc ewentualnie 87%
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: halidor »

mam tylko źle jedno zadanie za 2 pkt z fenolem
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: suzi »

niestety czasem się robi głupie błedy, ja straciłam dwa punkty na tym że napisałam cząsteczkowo te reakcje z aminokwasami, jak byk w poleceniu NAPISZ JONOWO i nie zauważyłam tego sprawdzając arkusz parę razy, głupio tylko stracić punkty na czymś co się umie, natomiast kolejny głupio stracony punkt przy zadaniu z proba biuretową kompletnie zapomniałam o tej informacji wstępnej i substancje wymyślałam z kosmosu, bardzo mnie te 3 punkty bolą
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: Kester »

Ehhh Ja zawsze przy sprawdzaniu mam zaniżone. Pełen nadziei, że i tym razem tak będzie.
83% na tą chwilę.
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: neverforever »

TRAGEDIA!
porobiłam tak głupie idiotyczne błędy że aż mi siebie żal
70% przy dobrych wiatrach.

mam nadzieje że na płatne chociaż wskocze
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: asklepios23 »

U mnie moze byc pod 90. Ale mam wrażenie ze w 26 uzylem jonu obojnaczego glicyny zamiast alaniny i ze zapomnialem wstawic kolek do pierscieni aromaatycznych benzenu- To by bylo z 8% mniej. Takie bledy tkwia w psychice jak drzazgatymbardziej ze matura byla bardzo prosta i progi pewnie wysokie.
Katx2
Posty: 122
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:46

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: Katx2 »

Matura była trudna,nie była prosta.Progi na medycynę i stomatologię wzrosną,na inne kieunki raczej spadną
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: JAki wynik naliczyliście sobie?

Post autor: Trzyszcz »

Pesymizm zakrzywia czasoprzestrzeń?
Skąd taki pomysł?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości