CMUJ Progi farmacja/fizjoterapia

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
Tigeros55
Posty: 6
Rejestracja: 8 maja 2013, o 14:14

CMUJ Progi farmacja/fizjoterapia

Post autor: Tigeros55 »

Chciałbym się dowiedzieć jak wyglądały progi na kierunki
farmacja i fizjoterapia w ubiegłym roku.

Wiem, że na fizjoterapii był liczony polski zamiast chemii (co mnie lekko dziwi)

Pewnie wyniki ubiegłoroczne są porównywalne z innymi miastami natomiast 1/2 pkt jak wiadomo robią różnicę

Dziękuje pozdrawiam
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Progi farmacja/fizjoterapia

Post autor: tomsa1993 »

Z tego co mi wiadomo to ostatni próg na farmę wyniósł 157pkt. A co do reszty to poszukaj na forum bo napewno w jakimś temacie była wzmianka na temat progu.
Awatar użytkownika
bbastard
Posty: 43
Rejestracja: 7 mar 2012, o 18:28

Re: Progi farmacja/fizjoterapia

Post autor: bbastard »

Z fizjoterapii w tamtym roku brana pod uwagę była jedynie biologia i próg to 73pkt(=73% z rozszerzenia)
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: CMUJ Progi farmacja/fizjoterapia

Post autor: tomsa1993 »

bbastard, pewny jesteś że biol tylko - mi się wydaję że biol i pol bo raczej tak gwałtownie nie zmienili by przedmiotów które biorą pod uwagę skoro w tym roku znów się liczy biol i pol
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

[Link] CMUJ Progi farmacja/fizjoterapia

Post autor: kokardka »

farmacja-progi-2013-vt51221-120.htm z naszych wpisów wyszło, że na farmację stacjo było 154, chociaż nie mamy pewności czy potem się jeszcze nie obniżył lekko, ale raczej 1-2pkt maksymalnie, jeżeli w ogóle.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości