przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
hubert24554
Posty: 97
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 21:31

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: hubert24554 »

Stała bez jednostki jest zaliczana jak najbardziej ,jeżeli w odpowiedzi do zadania ze stałą użyłeś jednostki, pod warunkiem że jest ona prawidłowa też przyznają punkt.
Awatar użytkownika
adosia
Posty: 88
Rejestracja: 10 sty 2011, o 15:11

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: adosia »

Tak sobie z ciekawości weszłam na forum i co widzę? Wy nadal o tych zadaniach z matury? Myślałam, że już wyluzowaliście. Kolejnej fali spodziewałam się po 28, a tu rzeka narzekań nadal płynie wartkim strumieniem
Proponuję wyjść na rower, albo piwko Teraz nic nie zrobimy, a stresowi związanemu z maturą stanowczo trzeba powiedzieć dość!
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: kokardka »

adosia pisze:Tak sobie z ciekawości weszłam na forum i co widzę? Wy nadal o tych zadaniach z matury? Myślałam, że już wyluzowaliście. Kolejnej fali spodziewałam się po 28, a tu rzeka narzekań nadal płynie wartkim strumieniem
Proponuję wyjść na rower, albo piwko Teraz nic nie zrobimy, a stresowi związanemu z maturą stanowczo trzeba powiedzieć dość!
dziękuję za takie posty
kasiaa5
Posty: 13
Rejestracja: 13 cze 2013, o 12:51

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: kasiaa5 »

Tak mi powiedziała egzaminatorka. Pytała się czy napisałam egzotrmiczna czy egzoenergetyczna, bo podobno egzoenergetyczna jest błędem ale ja tam nie widziałam klucza więc na 100% nie wiem. A z tą stałą to rzeczywiście wychodzi taka jednostka, ale czy trzeba było ją pisać to nie mam pojęcia. Ja na wszelki wypadek napisałam co by mi punktu nie zabrali
liberos333
Posty: 38
Rejestracja: 7 paź 2009, o 16:11

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: liberos333 »

Tak sobie ostatnio myślę- w zadaniu z jonem obojnaczym aminokwasu strzałka w jedną stronę, w dwie, czy obojętnie?

Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: Giardia Lamblia »

Obojętnie.
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: arek1992 »

Orientuje się może ktoś jak to jest z tymi kodami do logowania na stronie oke w celu sprawdzenia sobie wyniku? Czy każda szkoła dostaje jakiś wykaz haseł dla każdego ucznia? Czy każdy sekretariat danej szkoły posiada takie kody, czy tylko niektóre szkoły dają taką możliwość? Chodzi o to, że chciałbym sprawdzić sobie wynik w nocy z 27 na 28 czerwca, ale u mnie w szkole podczas matury nikt z nauczycieli, ani pani w sekretariacie nic o tym nie powiedzieli
Awatar użytkownika
Edenista
Posty: 270
Rejestracja: 22 sty 2013, o 20:07

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: Edenista »

arek1992 pisze:Orientuje się może ktoś jak to jest z tymi kodami do logowania na stronie oke w celu sprawdzenia sobie wyniku? Czy każda szkoła dostaje jakiś wykaz haseł dla każdego ucznia? Czy każdy sekretariat danej szkoły posiada takie kody, czy tylko niektóre szkoły dają taką możliwość? Chodzi o to, że chciałbym sprawdzić sobie wynik w nocy z 27 na 28 czerwca, ale u mnie w szkole podczas matury nikt z nauczycieli, ani pani w sekretariacie nic o tym nie powiedzieli
Zależy od szkoły u mnie akurat dawali a juz w sąsiedniej szkole nie
arek1992
Posty: 45
Rejestracja: 3 cze 2013, o 13:13

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: arek1992 »

Dzięki za odp. Zadzwonię jutro do szkoły i zapytam. To rozwieje moje wszelkie wątpliwości
skface
Posty: 983
Rejestracja: 10 cze 2011, o 22:15

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: skface »

Zapis przykładowo CH3-CH2(Cl) też jest uznawany zamiast CH3-CH2-Cl jak proszą o półstrukturalny ?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: szska »

slayer9, raczej tak, nie widze w tym nic błędnego
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: Kczerkawska94 »

Pisałam maila do CKE i klucze odpowiedzi pojawią się dopiero 28czerwca : )
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: przecieki:) klucz matura chemia 2013 poziom rozsz

Post autor: sygilaria »

Sadyści.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość