Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
mariens
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:36

Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: mariens »

Cześć
Na czym polega ta rekrutacja? Wiadomo progi punktowe, wynik z bio, czy średnia, ale niektóre uczelnie nie mają możliwości zaznaczenia, że interesują mnie płatne. Wiem, że Poznań rozpoczyna rekrutacją dopiero w sierpniu jeżeli chodzi o płatne, czyli dopiero wtedy powinnam się rejestrować? Czy orientuje się ktoś może jak jest na innych uczelniach? I jakie duże są szanse dostania się?
Bardzo proszę o odpowiedź
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: york »

progi na studia niestacjonarne są niższe niż na stacjo, dlatego jest się łatwiej dostać, na większości uczelni rekrutacja na studia płatne rozpoczyna się w okolicach sierpnia( z tego co pamiętam w łodzi, krakowie można od razu składać na płatne) jest na forum oddzielny wątek dotyczący progów rekrutacja na studia niestacjo jest taka sama jak na stacjo
mariens
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:36

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: mariens »

Dzięki Czyli trzeba do sierpnia/września niecierpliwie czekać na listę przyjętych. W progach się już orientowałam jednak trudno się określać nie mając wyników matur A rzeczywiście jest tak, że bardzo dużo ludzi dostaje propozycje przez uczelnie przyjęcia na płatne, po rekrutacji na bezpłatne? Jestem ciekawa po prostu ile jest chętnych osób na jedno miejsce
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: york »

u mnie stosunek platnych do bez byl 1:4
mariens
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:36

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: mariens »

To jest różnica Muszę czekać na wyniki, a potem zobaczymy. Dzięki za pomoc)
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: BubuMale »

nikt nie dostaje zadnej propozycji od uczelni przyjecia na niestacjo (platne) jesli nie dostal na stacjo. jest normalna rekrutacja jak na stacjo, roznica taka ze progi mniejsze
mariens
Posty: 4
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:36

Re: Na czym polega rekrutacja na płatną stomatologię?

Post autor: mariens »

Gdzieś wyczytałam, że tak jest, wydało mi się to dziwne i stąd to pytanie Już wiem, dzięki)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości