[Link] medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Hogwartnik »

Wojskowa Komenda Uzupełnień
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: katy94 »

I skąd mam uzupełnić te dane?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

Dobrze plec zaznaczylas? Jako kobieta nie powinnas tam nic musiec uzupelniac. Ewentualnie wpisac nie dotyczy. No chyba, ze przypadkiem masz ksiazeczke wojskowa - wtedy z niej.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: katy94 »

Płeć jest dobra i zaznaczyłam zwolniony/niedotyczy. Dalej to pisze, ale niech już będzie. Najwyżej jak prześlę po wynikach kasę i będzie coś nietak, że rejestracja niedokońcona czy coś to będę sie martwić
ekologiczna
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2014, o 11:26

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: ekologiczna »

wybaczcie pytanie, ale czy świadectwo maturalne, ew. w nietórych westionariuszach świadectwo dojrzałości to jest to, tóre dostaliśmy 25.04. i jego nr wpisuję ( np. Poznań, łódź i Wrocław) - ono ma tyt€ł świadectwo ukończenia szkoły średniej. Co za papier dostaniemy 27.06?
ekologiczna
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2014, o 11:26

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: ekologiczna »

ekologiczna pisze:wybaczcie pytanie, ale czy świadectwo maturalne, ew. w nietórych westionariuszach świadectwo dojrzałości to jest to, tóre dostaliśmy 25.04. i jego nr wpisuję ( np. Poznań, łódź i Wrocław) - ono ma tyt€ł świadectwo ukończenia szkoły średniej. Co za papier dostaniemy 27.06?
Tzn. ja wiem, że dostaniemy wynii na papierze, ale może to się będzie nazywać świadectwo maturalne?
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: zupelnieodzera »

Myślę, że świadectwo dojrzałości dostaniesz 27.06.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

A to z 25.04 potwierdza ze zdalas mature/egzamin dojrzalosci? Czy po prostu, ze ukonczylas szkole? Jesli to drugie, to w jaki sposob moze byc swiadectwem maturalnym/dojrzalosci?
ekologiczna
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2014, o 11:26

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: ekologiczna »

rozumiem - dzięki. Mimo to , z nieświadomości, wpisałam przy rejestracji na którąś uczelnię medyczną nr świadectwa ukończenia i datę 25.04. i system mi przyjął, a nawet dzięki temu , bodajże we Wrocławiu, mogłam wypełnić do końca ankietę osobową.Podobnie wpisałam Poznań i łódź . Nie dało komunikatu błędu , natomiast dostałam wpis, że zakończone powodzeniem. Na szczęście wszyskto da się wyedytować i poprawić 27.06.
zupelnieodzera
Posty: 175
Rejestracja: 5 wrz 2013, o 18:29

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: zupelnieodzera »

Oj, lepiej popraw od razu. Nigdy nie wiadomo czy 27.06 o północy coś się nie zablokuje.
ekologiczna
Posty: 73
Rejestracja: 20 maja 2014, o 11:26

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: ekologiczna »

Często można natrafić na pytania o to w internecie. Dla wszystkich niedowiarków: aby przenieść się na studia stacjonarne (niepłatne) z niestacjonarnych (płatnych) trzeba POWTÓRNIE PODEJŚĆ DO EGZAMINU MATURALNEGO i otrzymać wynik, który zapewniłby przyjęcie na stacjonarne W ROKU, W KTÓRYM ZDAWALIŚCIE 1 RAZ MATURĘ I UBIEGALIŚCIE SIĘ o przyjęcie na studia,a następnie normalnie wziąć udział w rekrutacji. Wtedy jesteście przenoszeni na bezpłatne na następny rok akademicki np. drugi lub trzeci.
to, co skopiowałam powyżej jest ze strony med.14.blog.pl - co Wy na to?


A odnośnie nr świadectwa - Wrocław bez wpisu daty i numeru nie chce dalej załadować stron. Ktoś ma podobny problem?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

To my na to, ze prog z roku w ktorym sie samemu poszlo na studia to chcial Gdansk. Nie wiem czy nadal chce, ale chcial. Wiekszosc uczelni chce po prostu, zeby dostac sie na stacjo - czyli trzeba poprawic o tyle, ile jest wymagane w roku przenoszenia, a nie ile bylo w roku pierwotnego pojscia na studia. Reszta sie zgadza.
Poza tym to nie jest teoretycznie jedyna droga na niektorych uczelniach, ale jedyna realna.
Awatar użytkownika
Jocisko
Posty: 783
Rejestracja: 24 cze 2009, o 19:25

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Jocisko »

ekologiczna, nie na każdej uczelni. W Szczecinie nie jest to możliwe.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości