[Link] medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

Znaczy nie klaniaja sie studentom w pas? A to buce.

Awatar użytkownika
fluoksetyna
Posty: 212
Rejestracja: 14 sty 2014, o 23:05

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: fluoksetyna »

mickey_mouse pisze:ekologiczna, w Poznaniu to jest możliwe. Jak jesteś córką kogoś ważnego to i będąc 15 pkt pod progiem się dostaniesz, o ile ploty prawdę niosą
w Łodzi teeż ! tylko tu to nie ploty tylko najprawdziwsza prawda
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: tchorz »

To jest nawet logiczne. Bo jak oficjalna rekrutacja to wszystko musi się zgadzać. Punkty z matury, terminowe dostarczenie papierów itp. Ale potem są jeszcze dzwonienia. Jak myslicie dlaczego oficjalna rekrutacja nie trwa do 30wrzesnia, mimo, że potem jeszcze dobierają?
Wiadomo kasa idzie za studentem, wiec uczelni zalezy, żeby obsadzić wszystkie miejsca.
Tylko jak są dzwonienia to jaka dokumentacja po tym zostaje? Zawsze da się wcisnąc kogoś kto był nieco niżej. Przecież tych 10 czy 15 przed nim nie dostało się w rekrutacji i nie będą protestowac bo nawet nie wiedzą o tym
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: karooolajn »

fluoksetyna pisze:
mickey_mouse pisze:ekologiczna, w Poznaniu to jest możliwe. Jak jesteś córką kogoś ważnego to i będąc 15 pkt pod progiem się dostaniesz, o ile ploty prawdę niosą
w Łodzi teeż ! tylko tu to nie ploty tylko najprawdziwsza prawda
Na CMUJ też, więc się nie przejmujcie. Jest cos takiego jak miejsca które może przydzielić rektor
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: randomlogin »

kdelaa pisze:Na CMUJ też, więc się nie przejmujcie. Jest cos takiego jak miejsca które może przydzielić rektor
Miejsc rektorskich jako takich juz nie ma.
śnieżynka2014
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:23

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: śnieżynka2014 »

Przepraszam, że piszę chyba w złym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego Czy jeśli mam 249 pkt w tym roku do Wrocławia, to czy mam jakieś szanse, żeby się tam dostać ? Jak myślicie?
Awatar użytkownika
majkiwarszawa
Posty: 93
Rejestracja: 19 lut 2013, o 22:37

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: majkiwarszawa »

&#x15Bnie&#x17Cynka2014 pisze:Przepraszam, że piszę chyba w złym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego Czy jeśli mam 249 pkt w tym roku do Wrocławia, to czy mam jakieś szanse, żeby się tam dostać ? Jak myślicie?
Wydaje mi się, że próg we Wro będzie podobny do tego na WUMie, bo od tego roku również matmę biorą pod uwagę, tak jak od zeszłego w stolicy. Rok temu w Warszawie było 268, więc chyba aż tak nisko nie będzie. Chociaż mógłby zdecydowanie spaść.
Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: karooolajn »

randomlogin pisze:
kdelaa pisze:Na CMUJ też, więc się nie przejmujcie. Jest cos takiego jak miejsca które może przydzielić rektor
Miejsc rektorskich jako takich juz nie ma.
A to przepraszam
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: metioninka »

W ktorych miastach na listach rankinowych są podane obok liczby punktów imie i nazwisko kandydata wiem ze tak bylo w Szczecinie i Gdańsku,czy gdzies jeszcze?

Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Collo »

metioninka pisze:W ktorych miastach na listach rankinowych są podane obok liczby punktów imie i nazwisko kandydata wiem ze tak bylo w Szczecinie i Gdańsku,czy gdzies jeszcze?





W Krakowie
Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Meril »

&#x15Bnie&#x17Cynka2014 pisze:Przepraszam, że piszę chyba w złym wątku, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego Czy jeśli mam 249 pkt w tym roku do Wrocławia, to czy mam jakieś szanse, żeby się tam dostać ? Jak myślicie?
Przykro mi, ale jak coś to ja Ci ukradne miejsce, mam 253pkt przykro mi
metioninka
Posty: 131
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:46

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: metioninka »

Meril,mówicie o studiach stacjonarnych?

Awatar użytkownika
Meril
Posty: 65
Rejestracja: 20 maja 2014, o 22:04

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Meril »

[at] Ja tak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości