[Link] medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Mr_Sandman »

W Łodzi jakim cudem, jak dotychczas były publikowane listy? ]
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: dmnunited »

A bedziesz sprawdzal to, czy rzeczywiscie maja tyle punktow? Np. sprawdzisz wyniki 200 osobom?
Jesli sa takie osoby, to ja na ich miejscu bym sie wstydzil sacher-macherstwa w wydaniu #abovethelaw

Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Mr_Sandman »

dmnunited pisze:A bedziesz sprawdzal to, czy rzeczywiscie maja tyle punktow? Np. sprawdzisz wyniki 200 osobom?
Jesli sa takie osoby, to ja na ich miejscu bym sie wstydzil sacher-macherstwa w wydaniu #abovethelaw

No tak. na listach jest to, co wpisali w systemie. A w momencie składania dokumentów jest to weryfikowane. Jeśli w tym miejscu dochodzi do takich a nie innych zagrywek. szkoda pisać. Brak słów.

Tak jak napisałeś, takie osoby powinny się wstydzić.
black-cat
Posty: 496
Rejestracja: 2 sty 2013, o 18:38

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: black-cat »

Mam nadzieję, że takich osób nie jest za dużo, bo odbierają one miejsce osobom, które uczciwie zapracowały na sukces/
Kierunek lekarski :)
arrky
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2014, o 09:59

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: arrky »

Cześć !
Mam super ważne pytanie - nie rejestrowałem się w tym roku nigdzie na studia stacjonarne, a jest cień szansy, że dostanę się na niestacjonarne na śum, ale dowiedziałem się dzisiaj, że trzeba złożyć zaświadczenie o nieprzyjęciu na studia stacjonarne. Czy skoro czegoś takiego nie mam to nie przyjmą mnie nawet jeśli się zakwalifikuję ?
Mr_Sandman
Posty: 315
Rejestracja: 1 lip 2011, o 13:29

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Mr_Sandman »

arrky pisze:Cześć !
Mam super ważne pytanie - nie rejestrowałem się w tym roku nigdzie na studia stacjonarne, a jest cień szansy, że dostanę się na niestacjonarne na śum, ale dowiedziałem się dzisiaj, że trzeba złożyć zaświadczenie o nieprzyjęciu na studia stacjonarne. Czy skoro czegoś takiego nie mam to nie przyjmą mnie nawet jeśli się zakwalifikuję ?
Niestety, nie przyjmą. Albo u nich albo na innej uczelni medycznej powinnaś wcześniej brać udział w rekrutacji na dany kierunek w trybie stacjonarnym.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: rozekkwidzyn »

Jest bardzo duża szansa, że w Bydgoszczy przyjmą 165 zamiast 150 osób na studia stacjonarne, jak było co roku

Fizjoterapeuta84
Posty: 30
Rejestracja: 6 paź 2014, o 11:56

Re: medycyna rekrutacja 2014/15 - wymagania

Post autor: Fizjoterapeuta84 »

Dobra wiadomość, jedno miejsce rezerwuje Ja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości