Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
Vixen
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2013, o 20:36

Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Post autor: Vixen »

Witam, od kilku lat (wiek 15-20 teraz mam) od czasu do czasu mam zjawisko, kiedy patrzę na osobę, na przedmiot mam złudzenie, że znajduje się ono bardzo daleko ode mnie, np ostatnio gadam z kumplem wszystko od a tu nagle to złudzenie, nie wiem jak to opisać dokładniej, co to może być? jakiejś zaburzenie neurologiczne? nic mnie przy tym nie boli. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
anusia1994
Posty: 329
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 16:17

Re: Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Post autor: anusia1994 »

Vixen pisze:Witam, od kilku lat (wiek 15-20 teraz mam) od czasu do czasu mam zjawisko, kiedy patrzę na osobę, na przedmiot mam złudzenie, że znajduje się ono bardzo daleko ode mnie, np ostatnio gadam z kumplem wszystko od a tu nagle to złudzenie, nie wiem jak to opisać dokładniej, co to może być? jakiejś zaburzenie neurologiczne? nic mnie przy
tym nie boli. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Może astygmatyzm

Vixen
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2013, o 20:36

Re: Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Post autor: Vixen »

Widzę bardzo dobrze, nie mam żadnej wady, nie nosze okularów, tylko to zjawisko, ale chyba udam się do neurologa.
adammm1890
Posty: 3
Rejestracja: 5 lis 2013, o 08:32

Re: Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Post autor: adammm1890 »

anusia1994 - jestem tego samego zdania. moze to astygmatyzm? tez go mam i czasem miewam dziwne sytuacje ale takiej jakiej Ty jeszcze nie mialem. tzn nie az takiej
AnnaWP
Posty: 3453
Rejestracja: 24 wrz 2010, o 12:58

Re: Dziwne zjawisko, związane ze wzrokiem

Post autor: AnnaWP »

Zanim odwiedzisz neurologa, wyklucz problemy okulistyczne, prostsze, tańsze i bez skierowania. A neurolog i tak zapewne każde wykluczyć okulistę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości