Kleszcze!

Stirlitz
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, o 22:29

Kleszcze!

Post autor: Stirlitz »

U Was też już się zaczęło? Bo mój dachowiec już któryś dzień z rzędu po swoich wycieczkach coś przynosi. Stosujecie coś, polecicie? (niedrogiego najlepiej ofkoz )
Awatar użytkownika
karteczka88
Posty: 825
Rejestracja: 11 sty 2007, o 14:23

Re: Kleszcze!

Post autor: karteczka88 »

Kleszcze aktywne są już od marca, także największy ich wysyp już trwa ja polecam kupić kotu preparaty odstraszające kleszcze, bo chronisz go w ten sposób przed wieloma chorobami. Kleszczy jest w tym roku znów dużo, zbieram kleszcze do pracy licencjackiej więc o nich trochę wiem ja polecam frontline, fiprex, advantix. Te środki są ok na kleszcze.
"Jaki jest człowiek, takie są jego marzenia".
Stirlitz
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, o 22:29

Re: Kleszcze!

Post autor: Stirlitz »

karteczka88 pisze: ja polecam frontline, fiprex, advantix. Te środki są ok na kleszcze.
O, dzięki wielkie! A jest coś z tego dostępne np. w zoologicznym? Bo nie chciałbym dodatkowo bulić za wizytę. I w ogóle, które wyjdzie, hmm. ekonomicznie?
Awatar użytkownika
zoo_
Posty: 2101
Rejestracja: 13 maja 2011, o 15:25

Re: Kleszcze!

Post autor: zoo_ »

Stirlitz pisze:
A jest coś z tego dostępne np. w zoologicznym? Bo nie chciałbym dodatkowo bulić za wizytę.
Najprędzej się dowiesz jak się wybierzesz do zoologicznego i zapytasz. Przecież nie wiemy w jakiej okolicy mieszkasz i w co wyposażone są sklepy zoologiczne w Twojej okolicy.
U weta za wizytę nie zapłacisz, bo i za co? Idziesz, mówisz na jakiej wielkości (kg) psa, dostajesz, płacisz za środek.
Stirlitz
Posty: 5
Rejestracja: 28 maja 2013, o 22:29

Re: Kleszcze!

Post autor: Stirlitz »

zoo_ pisze: Najprędzej się dowiesz jak się wybierzesz do zoologicznego i zapytasz. Przecież nie wiemy w jakiej okolicy mieszkasz i w co wyposażone są sklepy zoologiczne w Twojej okolicy.
U weta za wizytę nie zapłacisz, bo i za co? Idziesz, mówisz na jakiej wielkości (kg) psa, dostajesz, płacisz za środek.
Nie znasz mojego veta Monopolista na okolicę niestety. No ale podjechałem do zoologa i dali mi fiprex, poradziłem się na miejscu, że sprawdzony. No i niedrogi był I jeszcze wziąłem obrożkę. Zobaczymy jaki to efekt przyniesie, jak coś to będę się dalej radził. Póki co dziękuję
klika13
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2013, o 16:15

Re: Kleszcze!

Post autor: klika13 »

Moja kotka bardzo często łapała kleszcze ale od ponad roku aplikuje jej raz na 4 tygodnie fiprex i mam spokój z tymi pasukdami
kociamama
Posty: 17
Rejestracja: 9 lut 2014, o 17:23

Re: Kleszcze!

Post autor: kociamama »

Ja mojemu zakładałam zawsze obroże na owady, ale jakoś przestały działać nawet jak kupuję nowe
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość