Opłata rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adas18
Posty: 34
Rejestracja: 2 lip 2012, o 13:21

Opłata rekrutacyjna

Post autor: Adas18 »

Hej!
Orientujecie się na które uczelnie można wnieść opłatę rekrutacyjna po ogłoszeniu wyników?
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Izuzet »

Otwierasz stronę uczelni, odpalasz zakładkę rekrutacja", szukasz punktu opłata rekrutacyjna i patrzysz na daty. Na pewno Lublin chce wcześniej. Warto się zastanowić, czy przelew przyjdzie i zrobić go jeszcze tego samego dnia, gdy zobaczysz wyniki i zdecydujesz się brać udział w rekrutacji. A i jeszcze z tego co wiem, wyniki przychodzą w piątek, w weekendy przelewy nie chodzą, więc jak otrzymacie wyniki to warto zrobić przelew przed 13, to jeszcze zostanie zaksięgowany.
Adas18
Posty: 34
Rejestracja: 2 lip 2012, o 13:21

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Adas18 »

Zdarzyłem się zorientować że lodź i warszawa dają taka możliwość.
Właśnie nie mogłem znaleźć nic o lublinie
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: liath »

A jak to jest w ogóle z wysokością tej opłaty? Bo np. raz w Gdańsku pisali, że 70 zł. Potem tydzień później już, że 85 zł. Jak się zarejestrowałam, to mi pisze, że mam zapłacić 85 zł, a moja koleżanka niby dzwoniła tam i mówili, że 70. Co za chory kraj. Tam było napisane, że niby jest to ustawowo ustalona kwota, a jakoś wszędzie jest inna i teraz ją zmienili, w trakcie trwającej rekrutacji, nie wiem co się dzieje.gt<
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

enchanted3, Na tej stronie wszystko jest, tylko cza przewinąć
Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: liath »

No tylko właśnie o to chodzi, że teraz pozmieniali i na niektórych uczelniach jest 70 zł, a na niektórych 85 i teraz w Gdańsku piszą, że 85. Na tej stronie jest, że 70, dlatego się pytam, umiem szukać po internecie.
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: sygilaria »

Każda uczelnia może mieć inną bo to ustala rektor czy ktoś taki
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Nie wiem też już. Niby porobili takie pseudo-promocje, że jak się zarejestrowałaś do X.05/06.2013 to płacisz mniej, a potem podnoszą, mendy.

Pewnie by się nie obrazili jeśli by się zapłaciło więcej
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: rysieńka »

Heh, zalogowałam wcześniej i mam nadal 70zł, z chęcią, by komuś oddała konto (niestety, niemożliwie), bo jednak rezygnuję z Gdańska. Trochę chamskie zachowanie z ich strony.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości