Opłata rekrutacyjna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Adas18
Posty: 34
Rejestracja: 2 lip 2012, o 13:21

Opłata rekrutacyjna

Post autor: Adas18 »

Hej!
Orientujecie się do kiedy można wnieść opłatę rekrutacyjną na lekarski w Lublinie
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: rysieńka »

Dopiero jak się zacznie rejestracja, co nastąpi bodajże 12 czerwca. Każdy kandydat ma swoje własne konto, więc lepiej się zbytnio nie śpieszyć z opłatami
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

Wedle moich informatorów należy ją uiścić do 24.06.2013.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: rysieńka »

Prawdę mówisz, teraz się zastanawiam, czy władać kasę w ten interes przed poznaniem wyników.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

No bo to w ogóle ujowy motyw z tymi wynikami i opłatami. Wyniki powinny być dostępne wcześniej, a po poznaniu ich dopiero należałoby się wybrać sobie uczelnie i w owych opłacić rekrutację. Ale nie. Strzelaj na pałę, a my się obłowimy rubelkami $$$.
Co z tą Polską?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: rysieńka »

Maarten vaan Thom pisze:Co z tą Polską? Obrazek
No niestety, uczelnie muszę sięgać po każdy grosz i uciekają się trochę do nieczystych zagrań. Trzeba zrozumieć, że z opłaty rekrutacyjne można spory grosz zdobyć, szczególnie, gdy wszyscy jeszcze żyją nadzieją, że dobrze im poszło
Jednak ma to też swoją wadę, bo wielu ludźmi po prostu zrezygnuje z aplikowania do Lublina i będą mieć kasy.
Bo o ile Poznań może sobie na to pozwolić, gdyż jest raczej prestiżową uczelnią (wysokie miejsca w rankingu itp., ktoś w ogóle na to patrzy xd) i ludzie i tak będą tak składać papiery, to w przypadku Lublina to się może przeciwko nim obrócić.
Awatar użytkownika
Maarten vaan Thomm
Posty: 78
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:29

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Maarten vaan Thomm »

I tak liczą się tylko rubelki
Awatar użytkownika
Jane Doe
Posty: 967
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:22

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Jane Doe »

rysieńka, każdy na to patrzy, nikt się nie przyznaje. I raczej się nie obróci, bo na lekarski jest za duże parcie, więc ludzie naprawdę nie żałują kasy na rekrutacje.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: rysieńka »

Maarten vaan Thom pisze:I tak liczą się tylko rubelki Obrazek
Rubelki się liczą, bo przecież utrzymać się musi. Wykładowcy za darmo nie będą pracować, a jeszcze przy polskiej biurokracji to w dziekanacie można upchnąć pół rodziny
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: szska »

Hej, mam pytanko, czy opłate można zrobić przelewem internetowym czy musze latać z tym papierkiem na pocztę koniecznie? s
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: akamaru173 »

Wydaję mi się że można zrobić przelew internetowy. Nie musisz wybierać się na pocztę
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: paaula »

wniósł już ktoś opłatę? Na ich stronie wlasnie zauważyłam że zmienił się adres biura rekrutacji a w druczku do przelewu pocztą jest ten stary adres i teraz nie wiem którym mam się posłużyc jak chcę zapłacić za kierunek
Dudek
Posty: 345
Rejestracja: 13 maja 2008, o 23:11

Re: Opłata rekrutacyjna

Post autor: Dudek »

paaula pisze:wniósł już ktoś opłatę? Na ich stronie wlasnie zauważyłam że zmienił się adres biura rekrutacji a w druczku do przelewu pocztą jest ten stary adres i teraz nie wiem którym mam się posłużyc jak chcę zapłacić za kierunek
przeniesiony jest na chwilę dziekanat i inne pierdoły. Remont jest w głownym budynku dlatego się pozmieniało

Przelew może lecieć przez internet (ja tak robiłem).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości