CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
inna93
Posty: 53
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 13:43

CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: inna93 »

Cześć:)Co wybieracie jako drogę awaryjną",jeżeli nie uda wam się dostać na medycynę?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: promyczek14175 »

siedzenie w domu
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: kokardka »

stoma, farmacja, analityka
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: bialaroza »

A co myślicie o inżynierii biomedycznej? Zastanawiałam się nad tym, bo kierunek wydawał się ciekawą alternatywą, ale wszyscy mi odradzają, bo uważają, że po tym kierunku praca jest jedynie za granicą. A co wy myślicie?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: promyczek14175 »

to praktycznie sama informatyka
bialaroza
Posty: 274
Rejestracja: 26 wrz 2008, o 15:54

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: bialaroza »

sporo jest informatyki, ale to chyba tylko na pierwszym roku, wiesz coś więcej na temat tego kierunku?
Kester
Posty: 752
Rejestracja: 7 lut 2010, o 16:00

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: Kester »

Jeśli nie lek to chemia na polibudzie
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: promyczek14175 »

od cholery programowania ja jestem obecnie na chemii na polibudzie - odradzam sama matma, fiza, infa. Chemii co kot napłakał.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: fankopia47 »

Medycyna tylko i wyłącznie. Jest to jednyny elitarny kierunek, który da Ci pracę i pieniądze. Jak się nie uda w tym, to w przyszłym roku. DO SKUTKU.
Awatar użytkownika
bradykinina
Posty: 90
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:54

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: bradykinina »

Cóż, medycyna jest na pewno kierunkiem trudnym na który ciężko się dostać, ale określenie elitarny jest chyba na wyrost. Obawiam się, że nie ma czegoś takiego jak studia elitarne Tak samo nie prawdą, że tylko po niej można znaleźć pracę i zarabiać godziwe pieniądze. Jest wiele kierunków które mogą dać dobrą pracę.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: fankopia47 »

Jest to jednak moim zdaniem kierunek elitarny, bo ciężko jest się na medycynę dostać i dlatego między innymi spotyka się tam ludzi inteligentych. Co do tego, że są inne zawody po których można dostać godziwą pracę - okej, może i są, ale w dobie kryzysu możliwości dostania dobrze płatnej pracy kurczą się. Natomiast ludzie chorowali, chorują, i chorować będą.
Awatar użytkownika
bradykinina
Posty: 90
Rejestracja: 5 lip 2013, o 20:54

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: bradykinina »

Oby było tak dobrze po skończeniu lekarskiego jak mówisz, nie mam nic przeciwko . Jednak obawiam się, że rzeczywistość nie jest jest taka piękna jak ją malują. No ale jak jest to się przekonamy w przyszłości, dość odległej
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: CO JEŚLI NIE MEDYCYNA?

Post autor: ich_bin »

Optometria, ale coraz trudniej się dostać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości