Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: muoli »

Jakbyście zobaczyli szpital w moim mieście to by się wam odechciało medycyny
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: annusza »

ziculettowa pisze:Nie kwestia tego, że obejrzy się serial i od razu chce się być lekarzem, a już tym bardziej będąc dorosłym człowiekiem, jeżeli tak to zrozumieliście to błąd. Chodziło mi o to, że małe dziecko w podstawówce kiedy marzy o byciu lekarzem to oglądając takie seriale ma wrażenie, jakby poznawał to od środka i zaczyna go to fascynować. Później okazuje się, że takie seriale to zbiór kłamstw, ale fascynacja samym zawodem zostaje i po jakimś czasie człowiek czuje, że nie chce a nawet nie może robić nic innego.
mądrze powiedziane
Awatar użytkownika
DMchemik
Posty: 4052
Rejestracja: 26 wrz 2006, o 23:43

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: DMchemik »

ziculettowa pisze:Później okazuje się, że takie seriale to zbiór kłamstw, ale fascynacja samym zawodem zostaje i po jakimś czasie człowiek czuje, że nie chce a nawet nie może robić nic innego.
Bo trzeba dzieci od maleńkości uświadamiać, że telewizja kłamie.
Awatar użytkownika
kowmed
Posty: 22
Rejestracja: 23 lip 2013, o 22:52

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: kowmed »

powinni zrobić serial dokumentalny o polskich studentach medycyny, już widzę te rekordowo niskie progi po emisji
Awatar użytkownika
LadyJoker
Posty: 57
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:37

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: LadyJoker »

teraz chyba na tvn style leci coś w stylu młodzi lekarze"- bardziej realistyczne niż hausy, lekarze, chirurdzy itd

Ps. Dla mnie wyznacznikiem dobrego serialu zawsze był przystojny aktor w głównej roli
________

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: ________ »

kowmed pisze:powinni zrobić serial dokumentalny o polskich studentach medycyny, już widzę te rekordowo niskie progi po emisji
słyszałam, że Łukasz z M jak Miłość idzie na lekarski na UMB. (bohater serialu, nie aktor prywatnie ofc) także też spodziewajmy się ciekawych studencko - medycznych wątków w tym polskim tasiemcu. P
a co do serialu dokumentalnego - zbyt drastyczne sceny by tam były. :p (prosektorium)
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: mickey_mouse »

summer, (czemu już nie sylwia? ) Łukasz już jest na studiach i to chyba nawet na WUMie! Nie widziano go nigdy z książką, a i tak zalicza. Najzdolniejszy student medycyny w Polsce
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Ósemka8 »

LadyJoker pisze:teraz chyba na tvn style leci coś w stylu młodzi lekarze"- bardziej realistyczne niż hausy, lekarze, chirurdzy itd
Hahah widziałam ten serial bo leciał wcześniej na BBC. Pewnie jest to bardziej realisyczne, ale jestem ciekawa jak się ma to do Polski.
LadyJoker pisze: Ps. Dla mnie wyznacznikiem dobrego serialu zawsze był przystojny aktor w głównej roli
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Jivan »

mickey_mouse pisze:summer, (czemu już nie sylwia? ) Łukasz już jest na studiach i to chyba nawet na WUMie! Nie widziano go nigdy z książką, a i tak zalicza. Najzdolniejszy student medycyny w Polsce
który to? bo nie oglądam tego serialu

Dla mnie najlepsi aktorzy są w moim ulubionym serialu Świat według Kiepskich
________

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: ________ »

Licealist piszemy o synu sędzi Marty Mostowiak i Norberta. xD
Mickey chciałam jakiejś zmiany. Padło na login na biologu ( Oglądałam tylko pojedyncze odcinki teraz w wakacje Łukasz kręcił z taką dziewczyną, która chciała iść na prawo i tyle pamiętam. Tak wgl zdolniacha z niego, skoro już zalicza.
Świat według Kiepskich - spoko serial, ale stare odcinki.
micra
Posty: 998
Rejestracja: 1 lip 2012, o 18:57

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: micra »

a tak w ogóle ja słyszałam że on został rok w domu bo matematyki nie zdał na maturze
ale potem na WUM się dostał - zdolniacha
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: Jivan »

to się nazywa reklama strony UMB, od razy miliony wejść
aligator99
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2012, o 20:13

Re: Zazdrość i plotki na temat rekrutacji na lekarski

Post autor: aligator99 »

Podziwiam ludzi którzy mają cierpliwość słuchania takich legend
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości