Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Ja jeszcze zapytam o wf
Ogólnie wszyscy o wfie mówią same piękne rzeczy, ale ja mam dalej wątpliwości
Jeżeli ktoś tryska ogromną antypatią do gier zespołowych i najwyższą cenę zapłaci, żeby tylko nie musiał w nie grać, to jest w stanie się dogadać z prowadzącymi i chodząc na zwykły wf robić cokolwiek innego niż gry zespołowe, czy lepiej już załatwiać gimnastykę leczniczą?
Dodam, ze według planu wf moja grupa ma mieć w sektorze A (zakładam, ze to hala?)
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Ja jeszcze zapytam o wf
Ogólnie wszyscy o wfie mówią same piękne rzeczy, ale ja mam dalej wątpliwości
Jeżeli ktoś tryska ogromną antypatią do gier zespołowych i najwyższą cenę zapłaci, żeby tylko nie musiał w nie grać, to jest w stanie się dogadać z prowadzącymi i chodząc na zwykły wf robić cokolwiek innego niż gry zespołowe, czy lepiej już załatwiać gimnastykę leczniczą?
Dodam, ze według planu wf moja grupa ma mieć w sektorze A (zakładam, ze to hala?)
Ja bardzo czesto się zamieniałąm z kimś z innej grupy która miała w tym samym czasie w-f. Bo Moja grupa grała zwykle w siatkę a ja nie znosze w to grać więc po prostu pytałam prowadzącego czy mogę isc z grupa, np. A na siłownię i zwykle mi pozwalał, tzn ani razu nie zabronił
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Aha, czyli wszystko zależy od dobrej woli prowadzącego? To może nie będzie tak źle
Dzięki za odp.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Aha, czyli wszystko zależy od dobrej woli prowadzącego? To może nie będzie tak źle
Dzięki za odp.
Tak przy czym jak mówię ja miałam z jakimś panem kurcze nie wiem czy Czesiek czy ten drugi nie pamiętam już ale byli bardzo ugodowi Jedna tylko babeczka jakos tak ciśnie i nie jest zbyt przyjemna ale też która to nie jestem w stanie podac nazwiska bo nie znam osobiście (z resztą na forum to tak też nie wypada) , wiem tylko jak wygląda
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Mam nadzieję, ze na nią nie trafię.
Bo rozumiem, ze przez chodzenie na zajęcia nadobowiązkowe nie da się nadrobić wfu? Albo chociaż poszczególnych godzin?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Mam nadzieję, ze na nią nie trafię.
Bo rozumiem, ze przez chodzenie na zajęcia nadobowiązkowe nie da się nadrobić wfu? Albo chociaż poszczególnych godzin?
Właśnie że się da
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Naprawdę? Też na zasadzie ugodowej czy oficjalnie?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Naprawdę? Też na zasadzie ugodowej czy oficjalnie?
Nie no nie ma Cie np wiecje niz te dozwolone hcyab 2 razy czy raz to po prostu idziesz sobie z inna grupa na zajęcia i odrabiasz
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Aha, rozumiem Już wszystko wiem, dzięki za rozjaśnienie tematu
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

jakie pokoje w akademiku C polecacie?
memory
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 18:52

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: memory »

Może ktoś mi odpowie na następujące pytanie. Mam wpisany w usosie brak zaliczenia z koła naukowego na Farmacji UJ (które jest nieobowiązkowe i za 0 punktów). Czy mam się tym nie przejmować zgłosić program do rozliczenia czy będzie z tego większy problem i zawazy to a zaliczeniu całego roku?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

katy94 pisze:jakie pokoje w akademiku C polecacie?
Z widokiem na zachód Wtedy nie widzą pokoju osoby z akademika B czyli numery pokojów X06-X15. Ale co do konkretnych pięter nie wiem, bo mieszkam w B.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

dzięki!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość