Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

Hogwartnik, a jakichś pięter w B szczegolnie unikać? bo przyszło mi się niestety w tym roku przenieść z mojego ulubionego pokoju w A i ciekawi mnie czego się wystrzegać przy wybieraniu nowego
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: randomlogin »

Pare lat temu bylo tak, ze nizsze pietra byly wyremontowane, a wyzsze nie - i kazdego roku po wakacjach dochodzilo jedno/dwa wyremontowane ponoc. Nie wiem na jakim etapie to jest teraz, moja przygoda z akademikami byla bardzo epizodyczna, ale generalnie im nizej tym wieksza szansa na lepsze warunkigtCHYBA<. Ktos z aktualnymi informacjami bedzie wiedzial wiecej.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Hogwartnik już w drodze do kwaterowania
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

crist pisze:Hogwartnik, a jakichś pięter w B szczegolnie unikać? bo przyszło mi się niestety w tym roku przenieść z mojego ulubionego pokoju w A i ciekawi mnie czego się wystrzegać przy wybieraniu nowego
Na 1 piętrze głównie jest lek i stoma z tego co wiem ale strasznie słychać imprezy na 1 i 2 piętrze, każde urodziny w siódemce itd. Na 3 już nie wiem, ale przy otwartym oknie pewnie też słychać. Jak się wyprowadzałam to wolne były z tych remontowanych dwa pokoje na 1 piętrze, to odpadły przez siódemkę a tak to na 2 i 4 piętrze narożne, więc zimno tam niemiłosiernie i nie polecam, bo sama w jednym takim mieszkałam przez ten kawałek czasu i miałam i zimno i po kilka imprez na tydzień o niekoniecznie lubianej muzyce, bo gusta i hity z różnych wakacji były Na 9 piętrze jest sporo ludzi od nas z roku (i jak można przy okazji zapytać z której grupy jesteś? ) Na 8 piętrze do tej pory były takie imprezki wewnętrzne, sporo ludzi spoza uczelni tam mieszkało lub po studiach. Na 6 piętrze znam tylko osoby z obecnego 5 roku farmy i w sumie jak bywałam to jest w porządku. Na 10 też spokojnie i przyjaźnie, przy kuchni sprzątaczki mają taki swój pokoik na przerwy. Za to kuchenka na 10 piętrze jest w pełni elektryczna, w sensie również piekarnik i nie wiem czy jeszcze na jakichś piętrach tak jest, mieszkałam na 2 to takich luksusów nie ma jedynie zapałki nie są potrzebne, bo elektryczne zapalniki są. Teraz przenoszę się na 5 piętro, liczę, że będzie spoko
mis koala pisze:Hogwartnik już w drodze do kwaterowania
Do kwaterowania jutro, dziś podróż gdzie indziej
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

Hogwartnik, super, dziękuję strasznie za informacje
ja z gr B
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

ja mam takie pytanie, w akademiku przy kwaterowaniu jak ktoś jest na I roku, trzeba samemu sobie wybierać pokoje czy są jakoś przydzielone? i ile się płaci dodatkowo za nocowanie we wrześniu?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

nomorees pisze:ja mam takie pytanie, w akademiku przy kwaterowaniu jak ktoś jest na I roku, trzeba samemu sobie wybierać pokoje czy są jakoś przydzielone? i ile się płaci dodatkowo za nocowanie we wrześniu?
Wybiera się u rady mieszkańców. Za nocleg we wrzesniu stawka 15 zl
i za to najprawdopodobniej beda chcieli z góry od razu, zeby zapłacić.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

15 zł za jedną noc? a jakie byś polecał/a pokoje i na którym piętrze na Badurskiego B?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: randomlogin »

Przeciez odpowiedz na to pytani jest kilka postow wyzej.

Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

nomorees pisze:15 zł za jedną noc?
tak, zakładając, że np. kwaterujesz się jutro, to po wybraniu pokoju płacisz za te dwa dni, które zostały do końca września i dopiero idziesz do administracji. przynajmniej w moim przypadku zawsze to tak wyglądało do tej pory
diablerie
Posty: 168
Rejestracja: 9 paź 2013, o 14:46

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: diablerie »

up. ile % trzeba mieć z matur na analityke?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

[Link] Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

viewtopic.php?f=81&t=59385&start=45 niestety tylko pierwszy próg Obstawiam, że ok. 140 punktów w ostatnich listach albo ciut mniej jeszcze. Kiedyś 150 pkt. bylo ostatnim wrześniowym, ale przez parę lat się zmieniło
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości