Rejestracja 2013

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lemonka23
Posty: 135
Rejestracja: 12 sie 2012, o 18:00

Rejestracja 2013

Post autor: lemonka23 »

Witam mam dwa pytania:
1. W wykazie wymaganych dokumentów s? m.in.:
-po?wiadczon? przez UMK kopi?. np.dowodu osobistego oraz dyplomu maturalnego

mog? to by? najwzyklejsze kopie zrobione w papierniczym?
czy msz? by? to odpisy notarialne?
nei wiem jak rozumie? ten zwrot po?wiadczon? przez UMK kopi?"

2. Jak to z badaniami lekarskimi?
Mamy i po prostu teraz do lekarza medycyny pracy, czy czeka? a? dostaniemy si? na konkretny keirunek na tej uczelni i oni przysl? skeirowanie? bo w zak?adce Badania lekarskie sa jakei?
Awatar użytkownika
washable_blue
Posty: 82
Rejestracja: 12 maja 2013, o 18:21

Re: Rejestracja 2013

Post autor: washable_blue »

1. Jak pojedziesz z?o?y? papiery, to przy kserowaniu pracownik uczelni potwierdzi jej autentyczno, tak?e nie trzeba jecha? do notariusza.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

lemonka23 pisze:Mamy i po prostu teraz do lekarza medycyny pracy, czy czeka? a? dostaniemy si? na konkretny keirunek na tej uczelni i oni przysl? skeirowanie? bo w zak?adce Badania lekarskie sa jakei? przykaldowe wzory
Lepiej to zrobi? wcze?niej, bo musisz z?o?y? to za?wiadczenie wraz z reszt? dokumentów. Wydrukuj sobie wzór tego za?wiadczenia, pójd? do lekarza, ?eby Ci podpisa? i tyle
tylczynskaj
Posty: 120
Rejestracja: 16 lip 2012, o 14:57

Re: Rejestracja 2013

Post autor: tylczynskaj »

a orientuje si? kto? jak wygl?da sprawa zawo?enia dokumentów jak jest si? ju? studentem Collegium Medicum? czy znów trzeba wie zdj?cia i ?wiadectwo - przecie? oni ju? to maj?.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

Lepiej to zrobi? wcze?niej, bo musisz z?o?y? to za?wiadczenie wraz z reszt? dokumentów. Wydrukuj sobie wzór tego za?wiadczenia, pójd? do lekarza, ?eby Ci podpisa? i tyle
Pytanie: czy za?wiadczenia lekarskiego nie da si? z?o?y? pó?niej? Koniecznie trzeba je dostarczy? razem ze wszytskimi dokumentami? Bo na stronie niby pisze ?e mo?na przynosi? w innnym terminie, ale nie podano kiedy i troche mnie to martwi.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

Sofia pisze:Pytanie: czy za?wiadczenia lekarskiego nie da si? z?o?y? pó?niej? Koniecznie trzeba je dostarczy? razem ze wszytskimi dokumentami? Bo na stronie niby pisze ?e mo?na przynosi? w innnym terminie, ale nie podano kiedy i troche mnie to martwi.
"Za?wiadczenie w formie orzeczenia od lekarza medycyny pracy powinno by? dostarczone wraz z kompletem dokumentów lub w terminie wyznaczonym przez Uczelnian? Komisj? Rekrutacyjn?."
Z tego zdania wynika, ?e nale?y je dostarczy? wraz z dokumentami. Oczywi?cie opcj? drug? jest, ?e niby mo?esz donie pó?niej, ale ja bym si? z tym nie pieprzy?a. Poza tym w wykazie dokumentów, które trzeba dostarczy? po zakwalifikowaniu jest te? to za?wiadczenie.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Rejestracja 2013

Post autor: _włóczykij »

Co robic?! Pomó?cie!

Z?o?y?am na farmacje do lublina przed chwila, wplacilam oplate rekr. - gdyby mi si? odwidzia?o, albo co?.

U mnie z punktami nie wiem chemia 80% biologia 70-82-85 taka granica mi wychodzi

I zastanawiam si? czy z?o?y? do Lublina! 170 zl to jednak du?o na biednego studenta

A mam ostatnie sekundy na podj?cie decyzji.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

Z tego zdania wynika, ?e nale?y je dostarczy? wraz z dokumentami. Oczywi?cie opcj? drug? jest, ?e niby mo?esz donie pó?niej, ale ja bym si? z tym nie pieprzy?a. Poza tym w wykazie dokumentów, które trzeba dostarczy? po zakwalifikowaniu jest te? to za?wiadczenie.
Czyli wystarczy ?e wydrukuj? sobie ze strony to za?wiadczenie, pójd? z nim do lekarza ?eby mi je wypisa? i tyle? Podbij? mi je dopiero przy sk?adaniu papierów?
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

Sofia pisze:Czyli wystarczy ?e wydrukuj? sobie ze strony to za?wiadczenie, pójd? z nim do lekarza ?eby mi je wypisa? i tyle? Podbij? mi je dopiero przy sk?adaniu papierów?
Dok?adnie, drukujesz idziesz do lekarza, ale pami?taj do lekarza medycyny pracy. Nie rozumiem, co mieliby Ci podbi? przy sk?adaniu papierów.
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Rejestracja 2013

Post autor: marcin93 »

A co ze skierowaniem na badania lekarskie? Czy mo?e tu chodzi tylko o to za?wiadczenie? W lublinie na przyk?ad skierowanie mo?na sobie wydrukowa?.
Awatar użytkownika
rysieńka
Posty: 201
Rejestracja: 4 maja 2013, o 22:08

Re: Rejestracja 2013

Post autor: rysieńka »

misiek_w94 pisze:A co ze skierowaniem na badania lekarskie?
Zasadniczo mo?esz sobie je wydrukowa?, a chyba nawet powiniene? (ja troch? kr?tack? drog? zdobywa?am za?wiadczenie), ?eby Ci? przyj?li do lekarza medycyny pracy. Kolejno jest nast?puj?ca:
1. Zdobywasz to skierowanie.
2. Idziesz z nim do przychodni
3. Lekarz ci? bada i podpisuje Ci za?wiadczenie.
4. Za?wiadczenie dajesz pani w dziekanacie.

Jakbym si? myli?a poprawcie
marcin93
Posty: 449
Rejestracja: 15 cze 2012, o 14:17

Re: Rejestracja 2013

Post autor: marcin93 »

Wszystko si? zgadza, tylko takie gotowe skierowanie z piecz?tkami, danymi itp. mo?na wydrukowa? tylko w Lublinie (haha drukowanie piecz?tek. dobre ) z tego co mi wiadomo. W Bydzi chyba nie ma takiego skierowania do wydruku.
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Rejestracja 2013

Post autor: Sofia »

Wszystko si? zgadza, tylko takie gotowe skierowanie z piecz?tkami, danymi itp. mo?na wydrukowa? tylko w Lublinie
Czyli id?c do lekarza z drukiem z uczelni musi by? ono ju? podbite, ?eby lekarz móg? je wype?ni
Wygl?da na to ?e z Bydgoszczy b?d? musieli to skierowanie wys?a? poczt?.

A czy je?li pójde sobie prywatnie do lekarza medycyny pracy to tak?e potrzebuje skierowania? Bo wydaje mi si?, ?e wtedy wystarczy, ?e wydrukuje sobie za?wiadczenie lekarskie, które mi w gabinecie lekarz wype?ni. W ko?cu je?li id? prywatnie to p?ac? za badanie, i skierowania chyba nie potrzebuj
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości