Do studentow lekarsko-dentystycznego

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
116710error
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:08

Do studentow lekarsko-dentystycznego

Post autor: 116710error »

Witam wszystkich
Trochę wstyd mi o to pytać, ale trudno.
Jestem wściekła na system w którym trzeba płacić niemałą kasę za leczenie zębów w ramach ubezpieczenia, na to ze zamknęli publiczną poradnię w mojej okolicy i najchętniej obraziłabym się i tupnęła noga, no ale nie mogę, bo to skończyłoby się dla mojego uzębienia fatalnie.
Trafiłam na pogłoski jakoby istniała możliwość leczenia ubytków u studentów (w Bytomiu?). Niestety nie znalazłam żadnych aktualnych ani pewnych informacji, dlatego pytam Was - czy faktycznie tak się da, gdzie należałoby się w tym celu zgłosić i jakie są koszty (bo rozumiem, ze nieco mniejsze, ale co np. z białą plomba i znieczuleniem)
spam55
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2013, o 10:13

Re: Do studentow lekarsko-dentystycznego

Post autor: spam55 »

Cześć,

Faktycznie w klinice bytomskiej można leczyć zęby u studentów. Wszystko odbywa się na drodze normalnej rejestracji. Przychodzisz, dajesz swoją kartę chipową w rejestracji i tyle. Później musisz się umówić na jakiś termin. Koszty ponosi NFZ

Pozdr!
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Do studentow lekarsko-dentystycznego

Post autor: joannaoka »

witam )

Mam pytanie do studentow lek-dent niestacjonarnych - jaka jest oplata za rok studiow na SUMie?

Bardzo prosze o pomoc
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Do studentow lekarsko-dentystycznego

Post autor: york »

chyba 35 tys/ rok
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Do studentow lekarsko-dentystycznego

Post autor: joannaoka »

Dzięki )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości