POMOCY - opłata

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_społeczn
Posty: 32
Rejestracja: 20 lut 2013, o 20:05

Re: POMOCY - opłata

Post autor: a_społeczn »

A możecie mi powiedzieć na który adres maila należy wysłać/ wysyłaliście dowód opłaty, bo opłaciłam w piątek, skan wysłałam wczoraj, ale nadal bez zmian.(
Jagla
Posty: 130
Rejestracja: 7 wrz 2009, o 13:41

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Jagla »

"W przypadku, gdy opłata nie wpłynie na konto kandydata w/w terminach, kandydat zobowiązany jest dostarczyć dowód wpłaty osobiście do siedziby Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej lub drogą elektroniczną na adres e-mail WKR (może być zdjęcie lub skan dowodu wpłaty)"
Awatar użytkownika
a_społeczn
Posty: 32
Rejestracja: 20 lut 2013, o 20:05

Re: POMOCY - opłata

Post autor: a_społeczn »

Dziękuję ślicznie:)
Wysłałam na szczęście na dobry adres, ale miałam wątpliwości, bo nadal nie było rezultatu.
Dzisiaj jednak pojawił mi się ten napis, na szczęście.
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Samael69 »

Koledzy mam pytanie. Czy jeżeli wpłaciłem pieniądze 26 czerwca na konto ( nie zauważyłem że do 24 i tak przeglądam stronę UM w Lublinie a tam piszę że do 24 ) to mam szanse, że mnie uwzględnią w rekrutacji
Niby pisze że jeżeli pieniądze w płyną w innym terminie na konto to proszą o potwierdzenie wpłaty. Proszę o odpowiedź, matura mi poszła bdb a jak bym się przez takie coś nie dostał to nie wiem co bym zrobił
________

Re: POMOCY - opłata

Post autor: ________ »

Dzwon do biura rekrutacji, w moim pierwszym poscie na samej gorze tej strony sa linki do stron na ktorej sa potrzebne dane kontaktowe. W biurze rekrutacji tez sa ludzie z sercem, moze sie uda.

kater11
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2013, o 20:37

Re: POMOCY - opłata

Post autor: kater11 »

na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że ja wpłaciłem pieniądze 25 czerwca i pojawił mi się napis że kwotę zaksięgowano. Jedyne co musisz zrobić to posłać na ich maila potwierdzenie wpłaty i na pewno przyjmą twoje pieniądze także głowa do góry, Lublin jest spoko pod względem takich spraw!
Awatar użytkownika
Samael69
Posty: 45
Rejestracja: 29 cze 2013, o 22:14

Re: POMOCY - opłata

Post autor: Samael69 »

kater11 a w potwierdzeniu przelewu miałeś datę zlecenia przelewu 25 Oby tak było bo jak by mnie wywalili z rekrutacji to by było nie fajnie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości