WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

Wybiera się ktoś na 1 z tym kierunków? Orientujecie się może cos na temat progów pkt?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

na zp w tamtym roku było jakoś koło 220 punktów o ile się nie mylę
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

o to jeszcze mniej, bo ja wyczytalam w necie, nie pamiętam dokładnie na jakiej stronce, że 254. ?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

nie, na pewno nie Chyba, ze w dalszej rekrutacji podwyższyli prog, ale to niemożliwe. Na sto procent było koło 220, bo sama się dostałam
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

Ok ok wielkie dzieki, a jeszcze mam pytanie odnośnie drugiego języka obcego? czy mocno cisną, bo akurat do 2 języka obcego w średniej sie nie przykladałam (chodzi o francuski)
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

drugiego języka obcego? A możesz przypomniec mi o co dokladnie chodzi? Bo z tego co wiem, jest tylko jeden jezyk obcy na zdrowiu publicznym.
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

więc wychodzi na to, że od tego roku jest dopiero drugi. o
przy złożeniu w IRK aplikacji na ten kierunek trzeba także wypełnić ankietę językową, angol obowiązkowo a drugi język do wyboru( fran, ros , niem. ) /
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

A o to chodzi. Angielski bedzie od 2 roku (chyba ze coś zmienili, ale wątpie w to). Na 1 roku będziesz miała fr, niem bądź ros. A co do francuskiego to ludzie mówili ze bardzo lajtowo jest, więc spokojnie
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

uff to odetchnęłam z ulgą. dziekuje ślicznie za info!
a ogólnie mozesz cos powiedziec odnosnie juz samego studiowania na tym kierunku? jaki przedmiot najgorszy na 1-szym roku? jacy profesorowie? da rade zniesc? zadowolona jestes, że wybralas ten kierunek?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

Nie ma sprawy w razie wątpliwości pytaj a co do kierunku, to wiesz co, ja poszłam tam jedynie na przezimowanie tego jednego roku i na tyle co mogę powiedzieć no to bywało różnie ale ogólnie do przeżycia. Przedmiotem do którego bedzie trzeba się troszkę przyłożyć będzie nauka o człowieku (fizjologia), ale nawet jeśli komuś się nie powiodło to poprawka była banalna, ludzie mówili, że odpowiadali ze swoich prezentacji, które przedstawiali na seminarium. Ogólnie kierunek nie jest ciężki, poradzisz sobie. Na pewno wszyscy będą mieli mega problem z biostatystyką to jest pogrom. Kobieta która to prowadzi jest z jakby se swojego świata ale spokojnie. ja egzamin pisałam z dwoma koleżankami, także wszystko jest do przejścia. Z innymi przedmiotami nie ma większego problemu. Może będziecie mieli problem z mikroekonomią ale jeśli traficie na profesor Czerw to spokojnie, ona dobrze uczy i mówi bardzo treściwie, kolokwium dała też do napisania i sporo osób bylo zwolnione z egzaminu w 2 semestrze jest luz totalny. jest chyba tylko 8 przedmiotów, my mieliśmy tylko jeden egzamin w sesji. Będziecie mieć rozszerzoną pierwszą pomoc w szpitalu bielańskim i w pod koniec kwietnia i w maju jest praktycznie WOLNE mam nadzieje, że troche pomoglam
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

Pomogłaś pomogłaś dziekuje a jeszcze Cię troszke pomęcze jeśli chodzi o akademik, bo planuję raczej wlasnie tam iść mieszkać, nie wiesz jaki jest najlepszy dla studenta zp? chodzi mi tu juz nawet o odległość do wydziału itp. ? A i jeszcze kiedyś looknełam na plan zajęć ZP to piątki sa wolne?
panide
Posty: 177
Rejestracja: 5 lip 2012, o 19:16

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: panide »

zajęcia będziesz miała w samym centrum (5min od złotych tarasow), na banacha (tam gdzie jest wum) oraz na bielanach, więc który akademik bys nie wybrala to odległość będzie podobna Oba akademiki ludzie chwalą tak, w tym semestrze od któregoś tam marca piątki były wolne 2 sem. prawie nie istnieje
diiamondcandy
Posty: 17
Rejestracja: 27 cze 2013, o 17:52

Re: WUM Zdrowie publiczne / audiofonologia 13/14

Post autor: diiamondcandy »

O fajnie jak tak Dziekuje za wszystkie informacje przyjemnego wypoczynku w wakacje życze!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości