studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
garenge
Posty: 76
Rejestracja: 18 sty 2009, o 14:46

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: garenge »

Ktoś powie o co chodzi z tym, że na PUMie brali wszystkich chętnych na niestacjonarne? Na jaki kierunek?
cro+
Posty: 25
Rejestracja: 28 cze 2013, o 18:28

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: cro+ »

Czy około 230 punktów wystarczy na niestacjonarny lek-dent na WUM?
Awatar użytkownika
josieniek
Posty: 214
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:09

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: josieniek »

cro+ pisze:Czy około 230 punktów wystarczy na niestacjonarny lek-dent na WUM?
myślę, że na spokojnie
Awatar użytkownika
lycha13
Posty: 337
Rejestracja: 31 gru 2011, o 12:10

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: lycha13 »

garenge pisze:Ktoś powie o co chodzi z tym, że na PUMie brali wszystkich chętnych na niestacjonarne? Na jaki kierunek?
Z tego co wiem na pumie nie mozna się przenieść na stacjonarne, więc jest to duży minus. Ale ale są plotki i mam nadzieje ze prawdziwe, ze wiele uczelni przyjmuje na niestacjonarne osoby z punktacja niższą od oficjalnego progu.

Awatar użytkownika
balsamdladuszy
Posty: 110
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 13:37

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: balsamdladuszy »

na stome niestacjo przyjeli wszystkich. ale nie bylo duzo chetnych. Pamietajmy tez ze w tamtym roku byla fizyka rozszerzona a teraz podstawa:(
croohy
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2013, o 11:48

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: croohy »

myslicie ze 165pkt (85% biologia i 80%chemia) wystarczy bez problemu na poznan lub lodz lekarski niestacjonarne? bo w stacjonarne watpie gdziekolwiek niestety : (
________

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: ________ »

165 spokojnie Ci wystarczy na niestacjonarne. Myślę, że może nawet na Śląsk stacjonarny Ci wystarczy.

croohy
Posty: 32
Rejestracja: 18 mar 2013, o 11:48

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: croohy »

problem w tym że zlozylem wszedzie tylko nie na śląski Katowice to ostatnie miasto w którym chciałbym mieszkać i studiować, ale teraz troche zaluje moze troche spadna progi i uda się na Białystok albo Lublin gdzieś z ostatnich list?
________

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: ________ »

W 2011 ostatni próg na lekarski w Lublinie to 166, a w Białymstoku 165. Rok temu progi w obu miastach były troche wyższe - 170 z warunkami biologii. Ciężko mi powiedzieć, skoro biologia poszła gorzej niż rok temu, to myślę że spadną. Trzymam kciuki za Ciebie.

Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: neverforever »

ja 165 i sie boicie że się na płatne nie dostaniecie? ja mam 152 i startuje na niestacjo do zabrza ew lublin w sumie to nie wiem którą uczelnie wybrać, ale nie biorę pod uwagę tego że się nie dostane
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: karchola »

neverforever, ja do kato i marzę, że w gda progi spadną do takich jak były przed 2012. Mam dokładnie tę samą ilość pkt i też wątpie ze do kato się nie dostatniemy, ba żyje tym gdańskiem
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: asia_asia »

croohy, no jasne, że tak. to bardzo dobry wynik jak na niestacjonarne. poczekaj na ostatnie listy stacjonarnych, bo może okażą się szczęśliwe. powodzenia :)
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: neverforever »

karchola hehe dokładnie też ciągle liczę że gdańsk spadnie
szkoda że wyniki tam są tak późno, także najpierw składam na śląsk a potem ew będę papiery zabierać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości