studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: karchola »

Ja celuję zabrze, bydzia, gdańsk i ostatnie mi się marzy najbardziej bo tam narzeczonego rodzina, no i ja juz na początku jakoś sobie ubzdurałam, ze tam mi się najbardziej podoba Ja tu nie wytrzymam do końca sierpnia tak to czlowiek by mieszkania poszukał, rzeczy zaczął przewozić a tu wez i czekaj
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: sandoz »

Najgorsze to czekanie na listy w ogóle mało ludzi o niestacjonarnych w Bydgoszczy wypowiada się.Na topie Lublin Białystok ,Zabrze tak mi się wydaje
Awatar użytkownika
neverforever
Posty: 193
Rejestracja: 23 sie 2012, o 15:59

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: neverforever »

dokładnie najgorsze to czekanie!
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: Jivan »

nie che nikogo straszyć ale z niestacjonarnymi może być rożnie, nie sugerowałbym się spadkiem progu , gdyż inaczej się one maja do spadków na stacjonarnymi , np w gdańsku wzrost na stacjo w tamtym był jakieś 4pkt a na niestacjonarne 7pkt, czyli raczej nie ma szans na spadek w gdańsku z tych 157/158 na nawet już do tych 155 , no obym się mylił
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: sandoz »

Dla mnie najwazniejsza Bydgoszcz ,dwa lata temu byłoby ok ale zeszły rok troche wyzej juz próg.Niec mi sie juz nie chce
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: Jivan »

mi się też bardzo podoba Bydzia, dlatego że uczelnia jest najmłodsza jeśli chodzi o lek, no raczej prawie bo jeszcze Olsztyn, Katowice z zewnątrz wyglądają jakby pamiętały Hitlera
Awatar użytkownika
balsamdladuszy
Posty: 110
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 13:37

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: balsamdladuszy »

licealistaa2012, pum tak samo.
Marry3
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2013, o 15:38

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: Marry3 »

No coż zeby było smiesznie to przyznam ze licze na dostanie sie z wynikiem 151 na PUM , jedynie co mnie martwi to to ze od tego roku nie mozna przejsc ze studiów niestacjonarnych na stacjonarne tak mowią Panie z biura rekrutacji w Szczecinie, nawet poprawiajac mature , (opcja taka ze wskaujesz na pierwszy rok) regulamin od 2013. Maja taka zasade jak płacisz to znaczy ze przez 6 lat. Tragedi.
sandoz
Posty: 225
Rejestracja: 12 lip 2013, o 14:19

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: sandoz »

Mało osób pisze ,zechce na niestacjonarny ,nie wiadomo jak sie nastawic ani jak to było w zeszłym roku i jeszcze ta pogoda bardzo wakacyjna lecz nie dla nas ,czekających
karoolaa
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2013, o 10:47

Re: studia niestacjonarne z takim wynikiem?

Post autor: karoolaa »

To jakie progi obstawiacie na PUMie na niestacjonarny lek i stome?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości