Proszę o radę

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
greettta
Posty: 8
Rejestracja: 19 lis 2012, o 18:11

Proszę o radę

Post autor: greettta »

Czy dam radę przygotować się samodzielnie do matury z biologii i chemii rozszerzonej ? Mam jeszcze dużo czasu lecz chciałabym zdać je na poziomie 80-85 %. Czy komuś z was się to udało mimo bycia na innym profilu niz biol-chem lub robiąc rok przerwy na nauke od zera? Proszę bardzo o opinie a może znajdzie się więcej duszyczek, które też nie wiedzą czy warto.

annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

[Link] Proszę o radę

Post autor: annusza »

Pełno tu jest lub było takich osób - z humana, mat-fizu, poprawiających, decydujących sie po roku, itd. itp. Zachęcam do przejrzenia istniejących wątków, bo tego typu pytań było już mnóstwo. Sama znam osobiście dziewczynę z klasy humanistycznej, która dostała się na medycynę 2 lata temu sama ucząc się biologii i chodząc na korepetycje z chemii.

wpadaj tu: wspolna-nauka-do-matury-2014-na-forum-b ... tm#p660583
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: Proszę o radę

Post autor: Buniaaaa »

Ja niby byłam na biol-chemie, ale obudziłam się dopiero w 3 klasie, że kompletnie nie umiem chemii Udało mi się od stycznia do maja przerobić cały materiał z LO. Rezultat? 83% Da się, aczkolwiek olałam troszkę frekwencję w 2 semestrze, byle mieć 50%. I siedziałam od rana do nocy. Nauki z takim nożem na gardle nie polecam, lepiej zabrać się na spokojnie wcześniej. Ale myślę, że dasz sobie radę:) Co do chemii polecam wątek problematyczne zadania", po wpisaniu w google treści zadania jest w tym temacie większość zadań rozwiązanych. A jak czegoś nie ma, to tam możesz napisać, i ktoś mądry Ci szybko odpowie Wiem z własnego doświadczenia. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości