wzór zaświadczenia lekarskiego

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Refi
Posty: 139
Rejestracja: 13 lip 2012, o 10:41

wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Refi »

jak w temacie, pobrane ze strony śumu, zawsze jest z tym problem więc dodaję.
Załączniki
zaświadczenie lekarskie.doc
(31.5 KiB) Pobrany 684 razy
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Convallaria »

w tamtym roku był problem i trzeba mieć podpis i pieczątkę z dziekanatu inaczej mój lekarz nie chciał mnie przyjąć, a oni nie wysyłają tego pocztą i był niezły cyrk z tym, więc dowiedzcie się jak to jest w tym
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: szska »

Ja rozmawiałam z lekarką medycyny pracy i powiedziała, że najpierw daje się z papierami taki ogólny kwitek który dostało się w szkole o braku jakichkolwiek przeciwwskazań do podjęcia jakichkolwiek studiów wypisany przez LEKARZA RODZINNEGO, potem po dostaniu się na dany kierunek na danej uczelni z ich papierami się przychodzi do lekarza medycyny pracy, inaczej tego nie wypiszą. Czy to serio prawda? Wybieram sie na ŚUM i mam nadzieje ze bede mogla dostarczyć te papiery od lekarza później niż wtedy kiedy bede deklarowac kierunek? Bo podobno wtedy podbijają te skierowanie które jest przy rekrutacji?
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: esdream »

czyli jak to wygląda, z tym drukiem idę do lekarza medycyny pracy, tak? a potrzebne są jeszcze jakies dokumenty? Jakaś lista rzeczy, na które będziemy narażeni w trakcie studiów czy coś?:)
absolutnieabsurdalna
Posty: 107
Rejestracja: 5 mar 2011, o 13:24

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: absolutnieabsurdalna »

Dzwonilam do dzialu rekr SUM. W tym roku jest tak ze dopiero to badanie lekarskie i zaswiadczenie mozna dostarczyc do wrzesnialt nie z dokumentamigtPan powiedział mi że daja skierowania z pieczatka wtedy kiedy ty przynosisz im dokumenty i masz czas jakos do ktoregostam wrzesnia zeby im to doniesc i ze mozna te badania robic przez ten czas w bezplatnych punktach wyznaczonych przez SUM wiec na razie sie tym nie martwie .
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Ósemka8 »

Dostałam się do Katowic i muszę zawieźć im dokumenty i nie wiem co w końcu z tymi badaniami. mam sobie wydrukować tylko to zaświadczenie i iść po podpis i pieczątkę a potem zrobić badanie lekarskie?
Awatar użytkownika
Gąbka
Posty: 162
Rejestracja: 17 maja 2013, o 16:56

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Gąbka »

Ósemka8, tak
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Ósemka8 »

Gąbka, dziękuję za odpowiedź bo już zaczęłam się w tym wszystkim gubić.
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: terrible_justyna »

i koniecznie zaświadczenie według wzoru ze stronki internetowej. najlepiej je wydrukować i zanieść lekarzowi. ja miałam rok temu zaświadczenie na druczku od lekarza medycyny pracy i mi go w dziekanacie nie przyjęli. musiałam gonić za lekarzem z tym ich wzorem i donieść je jak najszybciej.
esdream
Posty: 365
Rejestracja: 21 lip 2012, o 15:32

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: esdream »

a to zaświadczenie jest zarówno dla Katowic, jak i dla Zabrza?

zresztą można iść wcześniej bez skierowania na te badania odpłatnie i przywieźć razem z wszystkimi papierami już uzupełniony druczek?:)
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: terrible_justyna »

tak, zaświadczenie jest to samo dla zabrza i ligoty. w końcu oba to ŚUM
i tak, możesz sobie zrobić te badania wcześniej. nie wiem jak w tym roku, ale rok temu chcieli zaświadczenie od razu z resztą papierów, więc trzeba było mieć to załatwione wcześniej. i możesz iść do obojętne jakiego lekarza med. pracy, niekoniecznie do tych wykazanych na stronce www śumu.
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: wzór zaświadczenia lekarskiego

Post autor: Ósemka8 »

W tym roku chyba lepiej poczekać z badaniem lekarskim bo dopiero przy zapisywaniu się SUM wydaje skierowanie na badanie lekarskie podbite i podpisane. A termin składania badania jest chyba do 16 września. Wiem, że jakiejś dziewczynie nie przyjęli dziś badania, które przyniosła bo coś było z nim nie tak.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości