Analityka medyczna- próg punktowy

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
GuGu
Posty: 14
Rejestracja: 8 gru 2012, o 20:46

Analityka medyczna- próg punktowy

Post autor: GuGu »

Jak uważacie, czy próg punktowy może podskoczyć o ponad 18 punktów? W zeszłym roku w Sosnowcu próg na analitykę wynosił 117 punktów. Ja mam tylko 135 punktów i trochę się martwię czy dostanę sie w tym roku. A orientuje się ktoś jaki był próg na tym samym kierunku w Krakowie na UJ?
PaPużka
Posty: 190
Rejestracja: 3 mar 2013, o 13:52

Re: Analityka medyczna- próg punktowy

Post autor: PaPużka »

Nie podskoczy aż tyle, bez obaw
Moim zdaniem bd jeszcze niższy niż w ub. roku.
Próg na analityke Uj wyniósł 137 pkt

Pozdrawiam

GuGu
Posty: 14
Rejestracja: 8 gru 2012, o 20:46

Re: Analityka medyczna- próg punktowy

Post autor: GuGu »

Dziękuję za odpowiedź, też myślę ze az tyle by nie podskoczył, ale mimo wszystko czyjaś opinia dużo dla mnie znaczy. A może nawet na UJ udałoby mi się zahaczyć, ale jak już do Sosnowca się uda to będę zadowolona Również pozdrawiam
PaPużka
Posty: 190
Rejestracja: 3 mar 2013, o 13:52

Re: Analityka medyczna- próg punktowy

Post autor: PaPużka »

Jeżeli chodzi o Uj to po ukazaniu się listy rankingowej, bardzo realne szanse na dostanie się będa miały osoby znajdujące się nawet w okolicy dwusetnego numerka. W tych rejonach listy rankingowej, zamykały się dwie poprzednie rekrutacje
Sosno masz w kieszeni, a i pewnie UJot późno bo późno ale się o Ciebie upomni

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości