test z angielskiego UMED

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tomektbg1
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2011, o 11:50

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: tomektbg1 »

ja chce we wtorek jechać z papierami a jest taka możliwoćć żeby im potem podać wyniki testów bo oni tam chyba będą mieć to zapisane na serwerze to i tak będą mieć podgląd jak danej osobie poszło , ktos wie coś na ten temat z wyższych roków lub z obecnych kandydatów , bardzo dziękuje za wszelką pomoc a jak nie to będę musiał jutro do nich zadzwonić .
proximalis
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2013, o 15:36

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: proximalis »

qqq pisze:Dzięki, a Wam też nie otwiera się link JĘZYKI? chciałam jutro jechać z papierami, a nie mogę wypełnić testu.
jak już ktoś wcześniej pisał w tym wątku. logujesz się i wypełniasz
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: Lunette »

tomektbg1 pisze:ja chce we wtorek jechać z papierami a jest taka możliwoćć żeby im potem podać wyniki testów bo oni tam chyba będą mieć to zapisane na serwerze to i tak będą mieć podgląd jak danej osobie poszło , ktos wie coś na ten temat z wyższych roków lub z obecnych kandydatów , bardzo dziękuje za wszelką pomoc a jak nie to będę musiał jutro do nich zadzwonić .
Ale to jest kwestia 15 minut, nie da rady go zrobić już teraz?
tomektbg1
Posty: 52
Rejestracja: 27 gru 2011, o 11:50

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: tomektbg1 »

Lunette a ty już go zrobiłas ?
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: Giardia Lamblia »

4 post w tym temacie odpowiada na wszelkie wątpliwości. szczyt lenistwa nie przeczytać tak krótkiego tematu!
graphgiraffe
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2013, o 20:15

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: graphgiraffe »

Zrobiłam ten test językowy, na wydział wojskowo-lekarski, jednak teraz zdecydowałam, że wolę iść na zwykły lekarski. Myślicie, że to będzie problem jeśli będę chciała składać dokumenty na wydział lekarski?
Awatar użytkownika
Buniaaaa
Posty: 493
Rejestracja: 12 paź 2009, o 16:52

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: Buniaaaa »

Mam pytanie za sto punktów. Zrobienie tego testu jest na czas? Wiem, że osoby wyżej pisały ile im zajęło zrobienie tego testu, tylko w końcu nie wiem, czy jest na czas czy nie.
gooner92
Posty: 193
Rejestracja: 9 lis 2011, o 22:50

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: gooner92 »

Bunia, jest na czas, ale jak już wspomniałem nikt na ten test nie patrzył, a mamy z tymi samymi paniami zajęcia. Daj sobie wszystkie odpowiedzi b
pawel6693
Posty: 40
Rejestracja: 9 lip 2013, o 15:18

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: pawel6693 »

Jest limit czasowy, ale nie wydaje mi się, żeby gdzieś zapisywali czas wypełnienia testu
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: Lunette »

Bunia pisze:Mam pytanie za sto punktów. Zrobienie tego testu jest na czas? Wiem, że osoby wyżej pisały ile im zajęło zrobienie tego testu, tylko w końcu nie wiem, czy jest na czas czy nie.
Masz 30 minut, ale potem na wydrukowanym zaświadczeniu nic nie pisze, więc jakoby tego czasu nie było
martamarta1234
Posty: 81
Rejestracja: 19 maja 2013, o 13:36

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: martamarta1234 »

czy ktoś może wie czy wypełnienie testu na zły kierunek i dołączenie go do dokumentów na zupełnie inny skutkować będzie jakimiś nieprzyjemnościami? bo do działu rekrutacji nie da sie dodzwonićd
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: czytowazne »

Na jakim mniej-więcej poziomie jest test?
Lunette
Posty: 421
Rejestracja: 30 lip 2011, o 19:41

Re: test z angielskiego UMED

Post autor: Lunette »

czytowazne pisze:Na jakim mniej-więcej poziomie jest test?
B2 może, generalnie większość jest gramatyki i pharphsów. Jest 80 zdań i trzeba wybrać odpowiednie zakończenie / wyraz / przyimek / odmianę czasownika. Nietrudny, ale sporo słówek nie znałam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości