stomatologia- wybór uczelni

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: Piotrr »

suzi pisze: Z tego co ludzie mowia to przyjemnie jest.
no ładnie. Pumowscy lek. dent. cały czas w czołówce.
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: Demitasse »

Piotrr, może jednak zostaniesz przy stomie ?
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: asia_asia »

Demitasse, Łódź, w odniesieniu do stomy częściej słyszy się jednak o Łodzi :)
ale i tak Poznań dla mnie górą :D
Awatar użytkownika
Demitasse
Posty: 98
Rejestracja: 23 sie 2012, o 21:01

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: Demitasse »

asia_asia, Ja jednak zrezygnowałam z Poznania i do wyboru mam Zabrze, CMUJ i Łódź i właśnie coraz bardziej skłaniam się w stronę Łodzi
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: Piotrr »

Demitasse pisze:asia_asia, Ja jednak zrezygnowałam z Poznania i do wyboru mam Zabrze, CMUJ i Łódź i właśnie coraz bardziej skłaniam się w stronę Łodzi
ja bym brał kraków, ale nie ze względu na uczelnie ale jak już pisałem ze względu na zajebiście zajebiste miasto i te studenckie życie(ale to może dlatego że należe do tej bardziej rozrywkowej połowy świata, a w krakowie jest gdzie sie zatrzymac wieczorem )
Demitasse pisze:Piotrr, może jednak zostaniesz przy stomie ?
Oj ciężko będzie mi się przekonać. No póki co jestem nastawiony na tryb walki z dziekanatem o przeniesienie przed pażdziernikiem(wszystko wskazuje na to że nico z tego), a jak nie to na wielkie roczne zakuwanie w celach przeniesienia po 1 roku a jeśli mi się nie uda, no cóż pozostanie mi pokochanie stomy
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: asia_asia »

Demitasse pisze:asia_asia, Ja jednak zrezygnowałam z Poznania i do wyboru mam Zabrze, CMUJ i Łódź i właśnie coraz bardziej skłaniam się w stronę Łodzi :)
ale masz piękny wybór :) ja bym się dostała chyba na każdą stome (poza uczelniami gdzie jest fiza liczona) ale nie wszędzie zapłaciłam i teraz jestem w Poznaniu, ale tak naprawde jestem sercem przy lekarskim, więc czekam na Bydzie. czy mogę zapytać dlaczego zrezygnowałaś z Poznania?
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: muoli »

zdecydowanie polecam Białystok. Piękne miasto, piękna uczelnia. Co do studiów to podobno najwięcej praktyki!
Awatar użytkownika
CatsInTheCradle
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2013, o 11:04

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: CatsInTheCradle »

maarta1234 ja studiowałam i dałam radę dostać się na stomę,(jak to się mówi) dla chcącego nić trudnego . powodzenia
skalski
Posty: 38
Rejestracja: 3 lip 2013, o 00:41

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: skalski »

Mam pytanie, wiecie może gdzie znalezc takie zestawienie przedstawiające liczbe studentów na poszczegolnych uczelniach medycznych? tak zeby sprawdzić jaki jest odsiew w kolejnych latach studiów będe bardzo wdzięczny za odp
Awatar użytkownika
Roksolana
Posty: 215
Rejestracja: 29 wrz 2012, o 16:35

Re: stomatologia- wybór uczelni

Post autor: Roksolana »

ktoś wie czy w tym roku otwierają stome w bydzi?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości