SGGW Warszawa - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: SGGW Warszawa - kandydaci 2013

Post autor: Elly »

A czy jeżeli mogę składać na niestacjo, ale nie złożę dokumentów - to mogę dalej czekać na stacjo na kolejne rekrutacje (spadek progu itp)? Czy jeżeli zadeklarowałam, że jeżeli nie przyjmą mnie na stacjo to chce na płatne i nie złożę na te płatne to wylatuję zupełnie z rekrutacji

// Albo ewentualnie jeśli kliknęłam w czasie rejestracji, żeby brali pod uwagę płatne jeżeli nie dostanę się na stacjonarne, to można to jakoś cofnąć i wtedy dopiero mogłabym dalej być brana pod uwagę np. w sierpniu/wrześniu na stacjonarne? Bo już nie wiem kiedy się wylatuje z rekrutacji, a kiedy jest się dalej na tych listach
Awatar użytkownika
serpentina
Posty: 53
Rejestracja: 19 wrz 2012, o 19:18

Re: SGGW Warszawa - kandydaci 2013

Post autor: serpentina »

Wiem że to głupie pytanie bo niby wszystko jest jasno napisane ale chcę się upewnić. Po dzisiejszej aktualizacji wolnych miejsc jest 20 miejsc na stacjonarne i 45 na niestacjonarne?
juliett9
Posty: 34
Rejestracja: 10 lip 2013, o 16:01

Re: SGGW Warszawa - kandydaci 2013

Post autor: juliett9 »

ktos sie juz na pewno dostal? i czy ktos sie wybiera na ten zerowy? podobno 100 osob tylko moze.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość