Wrocław - kandydaci 2013

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
CoffeeDrinker
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2012, o 17:29

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: CoffeeDrinker »

Hej Wam, ogłosili listę osób oczekujących na przyjęcie na studia we Wro. Tylko ta lista wydaje mi się, że jest skonstruowana dla niestacjonarnych a nie stacjo ze względu na sumę punktów w rekrutacji. O co w ogóle chodzi? Nie podają oczekujących na stacjo?
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: entropya »

Oczekujący na stacjo to przyjęci na niestacjo. Przynajmniej tak było w zeszłym roku.

Awatar użytkownika
CoffeeDrinker
Posty: 46
Rejestracja: 4 gru 2012, o 17:29

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: CoffeeDrinker »

I tak zupełnie nie rozumiem, bo nie składałam na niestacjo, a tylko wyłącznie na stacjo i jak miałam 143 to trochę przykre, że jest tylko lista z ludzmi na niestacjo, wśród których mnie nie ma, w ogóle nie ma nikogo kto ma powyżej 100
aretse
Posty: 209
Rejestracja: 9 sie 2011, o 17:26

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: aretse »

CoffeeDrinker pisze:I tak zupełnie nie rozumiem, bo nie składałam na niestacjo, a tylko wyłącznie na stacjo i jak miałam 143 to trochę przykre, że jest tylko lista z ludzmi na niestacjo, wśród których mnie nie ma, w ogóle nie ma nikogo kto ma powyżej 100
Zeby Cie przerzucili musialabys wczesniej zapisac sie na niestacjo. Teraz jest zakonczona rekrutacja na stacjo jak i na niestacjo, a oni nie maja twoich papierow, wiec nie maja jak Cie przerzucic.

zosiekvet
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2013, o 15:27

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: zosiekvet »

mam pytanko
czy to prawda, że podanie o akademik można złożyć tylko do jednego domu studenckiego?
Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Angie89 »

Nieprawda. Składając podanie o akademik możesz wpisać np. Arka lub Talizman". Panie zajmujące się przydziałem miejsc powiedziały mi, że to ułatwia im pracę, bo nie muszą dzwonić i pytać gdyby w pierwszym akademiku jaki się wybrało, nie było miejsc.
zosiekvet
Posty: 6
Rejestracja: 4 lip 2013, o 15:27

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: zosiekvet »

Ahaa, a są jakieś akademiki, że tak powiem typowo weterynaryjne, czy mieszają ludzi. Bo w sumie nie wiem jakie akademiki napisać.Nie znam się.
A Ci ze niestacjo wety normalnie się mogą ubiegać o miejsce?
Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Angie89 »

Jestem z niestacjo i właśnie ubiegam się o akademik, można jak najbardziej . Niestety mieszają ludzi, nie ma typowo akademika dla weterynarii. Podobno w Arce dużo z wety, ale nie wiem jak to jest. Trafiając do akademika starają się jednak przyznać miejsce w takim pokoju, gdzie będzie osoba z takiego samego kierunku.
irish_noir
Posty: 6
Rejestracja: 29 lip 2012, o 13:35

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: irish_noir »

A ja mam pytanie do kiedy należy dosłać badania lekarskie? Jest w ogóle jakiś konkretny termin?
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Convallaria »

chyba 30 wrzesień
Angie89
Posty: 10
Rejestracja: 2 lip 2013, o 19:03

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Angie89 »

Okey, to ja zapytam jeszcze tu, czy ktoś wie już gdzie należy wpłacić opłatę za pierwszy semestr i do kiedy? Należy wygenerować konto studenckie jako kandydat?
Ankosik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2011, o 12:21

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: Ankosik »

w Labiryncie jest bardzo dużo wety
krystek1616
Posty: 80
Rejestracja: 13 cze 2012, o 00:05

Re: Wrocław - kandydaci 2013

Post autor: krystek1616 »

Ankosik pisze:w Labiryncie jest bardzo dużo wety
Tyle, ze Labirynt na 1 roku jest nieosiągalny.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości