kilka pytan na temat studiów woj lekarski w łodzi

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kamil2411
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2013, o 19:56

kilka pytan na temat studiów woj lekarski w łodzi

Post autor: kamil2411 »

witam pisze w bardzo nie typowej sprawie.Mam kilka pytan co do kierunku woj leka.prosiłbym szanownych forumowiczów jesli moga mi odpowiedziec na te pytania to byłbym bardzo wdzięczny
1.Czy zeby dostac sie na kierunek sponsorowany przez mon trzeba miec jakies znajomosci,Bo mam kolezanke co rok temu była na testach sprawnosciwoych to mi mowiła ze przyjechali synowie i córki generałów i nie było za fajnie.ALe nie wiem ile w tym prawdy.
2.ILe tak około płaci sie kary za niezdany semestr czy rok.i czy na monie studenci maja mozliwośc pisania poprawki.
3.Jak wyglada sprawa ze specjalizcja jest ona na takim kierunku czy po tej szkole mamy ogolnie tylko tytułl lekarza ogólnego.
4. czy według cb studia sa bardzo ciezkie.uczyc sie lubie zwłaszcza biologi i chemi ale nie jestem pewny czy sobie poradze.bo jak dam plame to potem bedzie duze konsekwencje finansowe.poki co przegapiłem pierwszy etap rekrutacyjny 2013 i bede próbował za rok. jak liczyłem pkt to z matur mam 194 pkt to chyba raczej by wystarczyło.i mam jeszcze takie pytanie bo wpadłęm na taki pomysł zeby ten rok postudiowac farmacje bo poziom trudnosci nauczania jest chyba podobny i zobacze czy sobie porade a jak dam sb rade to za rok 2014 bede aplikował do lodzi co myslicie o takim pomysle
5.Jak to jest z badaniami lekarskimi.czy krótkowzrocznosc mnie dyskwalfikuje mam na jedno oko -2 na drugie -0.5. podkreslam ze na wku dostałem kate A.
6.i mam jeszce ostantie pytanie czy w łodzi na mon licza sie pkt cts.
Z góry dzieki za pomoc.
POZDRAWIAM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości