[Link] Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: siemson »

Czyli zostaje w Katowicach, smuteczek. :c

Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: asia_asia »

niemożliwe. jedno miejsce zwalnia mój znajomy, kwestia tego kiedy dośle rezygnacje. Poznań dobierał ludzi w piątek więc może ktoś jeszcze z Bydzi ucieknie. ogólnie nie powiedziałabym że grupy są wypchane do granic możliwości :P dzisiaj się nawet dziwili na jednych ćwikach, że to wszystkie osoby z grupy. niestety nie wiadomo jak to wygląda w liczbach tzn ile jest na stacjo a ile na niestacjo.
Nalia_5
Posty: 9
Rejestracja: 2 paź 2013, o 20:19

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Nalia_5 »

Tzn. dokładnie napisali mi jeszcze, że to czy bd dzwonić do kogokolwiek zależy od Dziekana, czy zwróci się do Komisji o uzupełnienie list. Nie wiadomo jak często ta aktualna lista studentów trafia do Dziekana itp. Jeśli mówisz, że są jeszcze jakieś wolne miejsca, to może jednak coś się jeszcze zmieni.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: dmnunited »

jakie są ostateczne progi na uczelniach? interesuje mnie głównie Warszawa (lek-dent) - niby napisane jest, że 229, ale wydaje mi się, że mogli jeszcze kogoś dobrać na początku października
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: asia_asia »

dmnunited pisze:jakie są ostateczne progi na uczelniach? interesuje mnie głównie Warszawa (lek-dent) - niby napisane jest, że 229, ale wydaje mi się, że mogli jeszcze kogoś dobrać na początku października
na stomie niestacjo pojawiły się nowe twarze, punktacji nie znam :)
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: siemson »

Bydgoszcz to juz sie pewnie nie ruszy, chyba ze macie jakies nowe informacje? :c

tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: tęcza »

Myśle że stacjonarne się już nigdzie nie ruszą

Awatar użytkownika
moorisett
Posty: 571
Rejestracja: 26 lip 2012, o 09:56

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: moorisett »

dmnunited pisze:jakie są ostateczne progi na uczelniach? interesuje mnie głównie Warszawa (lek-dent) - niby napisane jest, że 229, ale wydaje mi się, że mogli jeszcze kogoś dobrać na początku października
ciężko powiedzieć, co się dzieje, bo chaos to cecha charakterystyczna WUMu, na lekarskim do końca zeszłego tygodnia były jakieś przesunięcia. (ale głównie ludzie z niestacjo wskakiwali na stacjo)
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: czytowazne »

Podpisując umowę z Wumem w ostanim tygodniu września byłam świadkiem rozmowy pań Wolne miejsca są, ale już nie dobieramy - postanowienie pana dziekana". Chodzi o lek stacjonarny. Nie wiem czy się do tego zastosowali czy nie.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: Collo »

czytowazne pisze:Podpisując umowę z Wumem w ostanim tygodniu września byłam świadkiem rozmowy pań Wolne miejsca są, ale już nie dobieramy - postanowienie pana dziekana". Chodzi o lek stacjonarny. Nie wiem czy się do tego zastosowali czy nie.
No chyba nie, bo jeszcze w pierwszym tygodniu zajęć dochodziły nowe osoby.

meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: meisie »

Serio we Wro na lekarski niestacjonarny 152pkt? oo

Awatar użytkownika
116710error
Posty: 9
Rejestracja: 14 maja 2013, o 19:08

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: 116710error »

Ja też się dziwie. Przecież to daje 50pkt średnio. To jest niemożliwe, niech mnie ktoś uświadomi gdzie jest haczyk.
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Progi punktowe 2013 (lek&lek-dent) - dyskusja

Post autor: dmnunited »

Serio

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości