Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: joannaoka »

A ten Hogwart to tylko przez wygląd uczelni? Czy może ma to też coś wspólnego z magią jak na Warszawskim Uniwersytecie Magicznym?
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

joannaoka, jak najbardziej wygląd kampusu
ja googlr images sobie pooglądaj.
Załączniki
tu z lotu ptaka :)
tu z lotu ptaka :)
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: Izuzet »

Ależ w Zabrzu jest mnóstwo magii, szczególnie jak trzeba się uczyć, to mnie magicznie cała ochota odchodzi

A co tam o Zabrzu mówią w Kato-Pato, niechaj się wydział odezwie i powie, bo jestem ciekawa.
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: joannaoka »

terrible_justyna, ależ on jest piękny! Chyba pierwszy raz w życiu się zakochałam gt
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

joannaoka, no, jest ślicznie jesienią pomarańczowo, bo wkoło las. zimą śnieg i choinka na środku placu, co świeci kolorowymi lampkami. a wiosną kolorowe klomby na kapusie. ślicznie, ślicznie!
Awatar użytkownika
joannaoka
Posty: 371
Rejestracja: 29 mar 2013, o 16:29

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: joannaoka »

Tylko pozazdrościć! )
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

mamy nawet swoje błonia i chatkę Hagrida na ich końcu wieża zegarowa, prawie jak astronomiczna, eliksiry (chemia) są na 1 piętrze, a nie w lochach, bo tam znajduje się anatomia trójgłowego psa nie ma, ale jest trochę kotów. w quiddicha nie gramy, ale na imprezie w kwietniu był taki odlot, że ktoś rozpalił ognisko na dachu auli. także kolorowo :p

stąd właśnie Hogwart.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: Izuzet »

Jest cudnie, jesienią cały park zmienia kolory i uczelnia tonie w brązowo-pomarańczowym morzu liści. Na wiosnę kwitną różaneczniki i rododendrony, są drzewa figowe, mnóstwo zadbanych róż. W maju pachną bzy, a leniwe uczelniane koty wystawiają pyszczki do słońca siedząc na murkach. Za uczelnią mnóstwo owianych tajemnicami terenów, po których biegają sarny, które czasami przychodzą także na uczelniane parkingi. Zimą na środku ogromna ubrana w lampki choinka, ludzie biegają i rzucają się śnieżkami. Mamy chatkę Hagrida, zakazany las (może nie cały las, ale jest teren, na który wchodzić nie można), do tego pełna książek biblioteka. Trójgłowych psów faktycznie nie ma Ale jeżeli znajdzie się ktoś zdolny to na pewno otworzy Komnatę Tajemnic, która jak podejrzewam znajduje się w damskiej toalecie koło anatomii (przechodzi się przez tą kabinę, w której żarówka spaliła się jakoś w kwietniu i do czerwca nikt jej nie wymienił, tak maskują to przejście, po ciemku trudniej znaleźć). No i tak. Hogwart ]
Awatar użytkownika
terrible_justyna
Posty: 630
Rejestracja: 13 lip 2012, o 18:41

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: terrible_justyna »

Izuzet, ja słyszałam, że wejście do Komnaty znajduje się w sali biofizyki. zamiast węża na kranie jest znak całki. trzeba wypowiedzieć odpowiednie, biofizyczne zaklęcie i Komnata się otworzy.
Awatar użytkownika
Izuzet
Posty: 917
Rejestracja: 5 wrz 2009, o 13:28

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: Izuzet »

terrible_justyna, no też o tym słyszałam, ale podobno ten kran jest specjalnie zepsuty, jak nam kazano napełniać kalorymetry wodą to w poniedziałek była instrukcja, żeby tego kranu nie używać. Ale słyszałam, że trzeba policzyć błąd względny metodą różniczki zupełnej z jakiejś specjalnej liczby i to otwiera Komnatę. To coś podejrzanego jest!
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: smooth_criminal »

Izuzet, Zabrze zwykle gorzej na Lepie wychodzilo niz Katowice, niektorzy nawet sadza ze zaniza poziom sumowi. na tegorocznym leku w kato zdalo 230 osob niezdalo 11 a srednia 134.32 pkt, a max wynik to 173 pkt(minimalny 88 pkt) natomiast w zabrzu zdalo 162 osoby niezdalo 15, srednia to 130.44 pkt. max wynik 167 pkt a minimalny 75 pkt. tak wiec zabrze wypada gorzej we wszystkim niestety :]
Awatar użytkownika
Piotreklek
Posty: 179
Rejestracja: 29 cze 2013, o 15:54

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: Piotreklek »

smooth_criminal pisze:Izuzet, Zabrze zwykle gorzej na Lepie wychodzilo niz Katowice, niektorzy nawet sadza ze zaniza poziom sumowi. na tegorocznym leku w kato zdalo 230 osob niezdalo 11 a srednia 134.32 pkt, a max wynik to 173 pkt(minimalny 88 pkt) natomiast w zabrzu zdalo 162 osoby niezdalo 15, srednia to 130.44 pkt. max wynik 167 pkt a minimalny 75 pkt. tak wiec zabrze wypada gorzej we wszystkim niestety :]
Te wyniki i tak zależą od studentów (bo to oni zdają lep), więc nie sądzę by można było pod tym kątem porównywać te dwa wydziały. Możesz chodzić do najgorszej uczelni/szkoły a jak będziesz chciał się nauczyć to się nauczysz i będziesz miał wysokie wyniki. Tak samo jest w drugą stronę. Więc takie porównywanie gdzie jest większa zdawalność moim zdaniem jest niemiarodajne.
ŚUM Katowice lekarski 2013-2019
smooth_criminal
Posty: 261
Rejestracja: 6 sie 2009, o 13:19

Re: Szukam osoby z Katowic, która zamieni się za Zabrze

Post autor: smooth_criminal »

nie zaprzeczam w zeszlym roku najwyzszy wynik lepu w polsce nalezal do zabrza ale chodzi mi tylko o ze tak powiem masowe zestawienie - srednia - kato zawsze ma ja wyzsza a studentow wiecej niz zabrze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości