Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
lekter
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2007, o 13:24

Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: lekter »

Wybiera sie ktoś w sobote na olimpiade biologiczną
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: Jakusz »

Ja się wybieram z tym że jestem z zachodniopomorskiego.

Siedzę w książka i testach od paru miesięcy, jednak ostatnie dwa tygodnie najwięcej czasu spędzam przy biologii. Zrobiłem sobie wolne od szkoły
froth
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2007, o 18:32

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: froth »

ja tez bede i w zachodniopomorskiego w dodatku. Kurde sporo sie uczycie] ja zaczalem 2 tyg temu]
lekter
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2007, o 13:24

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: lekter »

Ja sobie szkołe darowałem dopiero w tym tygodniu no i jeszcze we środę wypadła mi olimpiada ekologiczna no a tak szczerze to nie za bardzo mam chęci sie uczyć
no i wszystkim życze powodzenia
crazymac
Posty: 39
Rejestracja: 2 paź 2006, o 16:56

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: crazymac »

Heh ja również się wybieram lubelskie sie kłanialtlol2 ten tydzien to był dla mnie wolny od szkoły wszyscy intensywnie pracowaliśmy w domkach (t jasne ) nie wiem co mam myślec o naszym przygotowaniu. hmmm, ale wieżę, że będzie gites, bo mamy silną ekipę i ktoś musi przejść dalej ide dalej troche powałkuje testy może pozdro
zibizz1
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2007, o 19:09

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: zibizz1 »

hehe ja sie wziąłem wczoraj do nauki. Już 2 tygodnie temu sie pogodziełm. że nie przejde testu. Zamierzam to zrobić w przyszłym roku. Dzisiaj rano dopiero zajrzałem do testów z poprzednich lat i zrozumiałem że moge sobie dać spokój już dzisiaj z nauką. Pozdro
PS Mam nadzieje że spotkam sie z kimś z was na centralnym w przyszym roku.
froth
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2007, o 18:32

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: froth »

wiesz co, tez sobie tak wmawialem rok temu. Mowilem sobie za rok to wezme sie juz we wrzesniu, i co wzialem sie 2 tyg przed. Nie popelnij mojego bledu Wiesz jak teraz zaluje, ze olimpiada nie jest za miesiac. Tak sie wciagnalem bardzo, zaciekawilo mnie to wszystko. Co tu duzo pisac, sami wiecie:)

[ Dodano: Pią Sty 12, 2007 21:37 ]
JakubikF z czego sie uczysz i najbardziej stawiasz na ktora klase?
lekter
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2007, o 13:24

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: lekter »

W tamtym roku było dużo systematyki a w tym postawiłbym na genetyke i klase trzecią

[ Dodano: Sob Sty 13, 2007 17:09 ]
No ja juz po olimpiadzie ale na wyniki nie czekałem bo dziś mam studniówke i musiałem śpieszyć sie do domu. A jak mi poszła to sam nie wiem wszystko okarze sie jutro
EdyŚka*

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: EdyŚka* »

Ja jestem dopiero w 2 klasie, ale też się dostałam do następnego etapu i własnie dzisiaj pisałam ten test. tyle, że w Łodzi - woj. łodzkie
Był dość trudny jak dla osoby, która nie ma jeszcze przyswojonej pełnej wiedzy biologicznej z zakresu trzech lat, ale teraz przynajmniej mam tego obraz i za rok też będe brać udział. W sumie nic się nie uczyłam - tylko testy rozwiązywałam, ale jak się dowiedziałam mój wynik nie jest zły i wcale nie tak dużo brakowało mi do progu
( Tak prawdę mówiąc to nadal do mnie nie dociera jak wiele już osięgnęłam :p)

A wam jak poszło?
lekter
Posty: 14
Rejestracja: 10 sty 2007, o 13:24

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: lekter »

wie ktoś może jaką ilość trzeba było miec aby przejść dalej
atot
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:43

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: atot »

Zaczęłam się uczyć dopiero w tą środę. Podziwiam JakubikFa! Zawsze obiecuję sobie solidną pracę na długo przed egzaminem, budzę się dzień przed kompletnie zielona i z wyrzutami sumienia jak stąd do Nju Jork przez Timbuktu.

Też jestem drugoklasistką, ale brałam udział już w ubiegłorocznej olimpiadzie, wtedy zabrakło mi 8 punktów, żeby zakwalifikować się do części ustnej. Stosunkowo niewiele(?) W tym roku podnieśli próg do 65 pkt. Widocznie test okazał się łatwiejszy (osobiście tego nie odczułam ).

Nie przeszłam. Konkretny wynik dostanę w najbliższym tygodniu.

PS Radosna myśl - rozumiałam treść większości pytań, a jak to ujął przewodniczący rzeszowskiej komisjizrozumienie zadania to już 30% sukcesu". ^^
crazymac
Posty: 39
Rejestracja: 2 paź 2006, o 16:56

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: crazymac »

ehh mi też się nie udało za prace dostałem 40 pkt (na liscie byłem 46 też dobrze) choć piewsza osoba miała 48pkt test był trudny, a niektóre pytania wręcz z kosmosu. Wydał mi się on troche niewyważony bo pytają o coś tak kosmicznego a tu next co to ekologia xD lol2. A tak wogle ktoś wie co to jest psztymocl za test miałem 42 pkt a próg wynosił 66 także jestem na siebie zły, le za rok mam zamiar się poprawić
pzdr
Irulan
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2007, o 23:54

Re: Olimpiada bioogiczna 13.01.2007

Post autor: Irulan »

Hej Crazymacu A jak ta Wasza silna ekipa, przeszedł ktoś? Od nas z Białej Podlaskiej jedna osoba chyba.
Ja miałam 41 punktów za pracę badawczą. Test był kosmiczny, ale i tak wszystko co, najlepsze w sobotę, to żarty panów profesorów ^^

Psztymocle chyba wymyślono na potrzeby
Psztymucl Nulek to jeden z bohaterów książkiBromba i filozofia Wojtyszko Macieja. Definicja u tegoż:Psztymucle należą do tak zwanych zwierzątek autotematycznych. Oznacza to, że głównym tematem ich rozmów są zamieszkiwane przez nie auta. Tyle dane. Opowiadanie jest ładne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości