Biotechnologia na politechnice czy uniwersytecie?

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
skyler
Posty: 1
Rejestracja: 5 lip 2013, o 18:31

Biotechnologia na politechnice czy uniwersytecie?

Post autor: skyler »

W 2014 zdaję maturę, rozszerzenie z chemii, matematyki i angielskiego. Zastanawiam się czy lepiej byłoby wybrać studia na politechnice, czy uniwersytecie. Interesuje mnie specjalność związana jakoś z genetyką (biotechnologia molekularna?), biotechnologia medyczna również wydaje się ciekawa. Patrząc pod kątem moich zainteresowań, co byłoby lepszym wyborem? No i druga kwestia - z tego co czytam, to w Polsce na pracę w zawodzie raczej nie ma się co nastawiać, dlatego planuję wyjazd za granicę w przyszłości. Czy wybór politechniki, a nie uniwersytetu (lub odwrotnie) może mieć jakiś znaczący wpływ na moje szanse na zagranicznym rynku pracy?
Liczę na jakąś odpowiedź, bo osobiście im bardziej się nad tym wszystkim zastanawiam, tym mniej już wiem.gt
nicpon
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2013, o 20:47

Re: Biotechnologia na politechnice czy uniwersytecie?

Post autor: nicpon »

sprawdź na której uczelni możesz mieć inżyniera, semestr nauki więcej, a przynajmniej tytuł lepszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości