angielski na lekarskim

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
medorlik
Posty: 21
Rejestracja: 27 lip 2012, o 20:37

angielski na lekarskim

Post autor: medorlik »

Czy na leku w bydzi jest angielski dzielony na podstawowy i zaawansowany? Czy ciko jest taki angielski zaliczy
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: angielski na lekarskim

Post autor: hotdog1990 »

Nie wiem jak to jest po tej zmianie programowej studiów ale pewnie nie ma podzia?u bo to jest tak zwany medical english i mo?na go ogarn maj?c prawie zerow? wiedz? z typowego angielskiego.

Ogólnie zaliczy? jest ?atwo i nie s?ysza?em ?eby kto? mia? problemy z j?zykiem je?li tylko chce to zaliczy?
medstudentka
Posty: 13
Rejestracja: 27 cze 2014, o 14:58

Re: angielski na lekarskim

Post autor: medstudentka »

a w?a?nie jak wygl?da to po reformie? Mo?na ogarn po niemieckim w liceum? Jest wymagany jaki? poziom znajomo?ci angielskiego?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: angielski na lekarskim

Post autor: szska »

Mam w grupie osoby które nie mia?y angielskiego w szkole i daj? rad?, w sumie nic specjalnego si? na tym angielskim nie robi- my mieli?my go od 2 semestru wi?c i tak ogarniali?my ju? np anatomiczne mianownictwo z anatomii która by?a od pocz?tku. A na samym angielskim to te? jakie? pierdo?owate kserówki zwi?zane z medycyn?, g?ównie s?ówka itp. Co b?dzie dalej to nie wiem bo przedmiot trwa w sumie 1,5 roku, ale je?li nie zmieni mi si? prowadz?cy to mam nadziej? ?e nie zmieni? si? te? zaj?cia Serio inglisz to luzik i relaksik w porównaniu z ca reszt?.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: angielski na lekarskim

Post autor: rozekkwidzyn »

Ja w tym roku sko?czy?em angielski i generalnie jest lajtowy. Je?li kto? nie mówi NIC po angielsku, to te? da rad?. To s? w zasadzie tylko jakie? s?ówka, niezbyt skomplikowane bo cz?sto odnosz? si? do nazw greckich/?aci?skich, które i tak mamy na innych zaj?ciach. Serio bez spiny
Matjozi
Posty: 206
Rejestracja: 17 lip 2012, o 20:41

Re: angielski na lekarskim

Post autor: Matjozi »

Ja mia?em 1 semestr z kierownikiem katedry i ca?y semestr nam zesz?o na tym, ?e chcia?, ?eby osoby, które mu si? spodoba?y zrobi?y referat na dowolny temat. Kolejne 2 semestry - inna prowadz?ca, robimy jakie? zadania z ksiki, s?ownictwo wysublimowane", ale i tak wszystko t?umaczone, 0 gramatyki ani czegokolwiek, tylko s?ówka, jakie? dialogi. Mia?em 1 kolokwium (przygotowa? w domu dialog w parach i napisa? streszczenie artyku?u, które potem trzeba by?o przedstawi? przed pani? dr), 1 prezentacj? i egzamin (u?o?y? 2 dialogi, pani wybierze 1 i mamy go przedstawi?). Bywa?o, ?e ogl?dali?my Housea. Nie ma najmniejszej spiny, u mnie w grupie by?y osoby, które mia?y ca?y czas niemiecki, a nie angielski i maj? 5 na koniec
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości