Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
martaa21
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2014, o 21:02

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: martaa21 »

W tym roku nie dam rady, bo mam trochę skomplikowaną sytuację. Piszę licencjat, studiuję 2 kierunki. Chciałam zacząć naukę w kolejne wakacje.
ewagi
Posty: 64
Rejestracja: 17 gru 2013, o 07:50

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: ewagi »

martaa21 no to składaj deklarację i zdecydowanie ma to sens.
BialaPanna i jak udało się niepostrzeżenie podrzucić deklarację
inmariviatua
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:51

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: inmariviatua »

Zawsze można wysłać deklarację poleconym

BialaPanna
Posty: 231
Rejestracja: 25 lip 2012, o 14:10

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: BialaPanna »

ewagi, niezupełnie. Przy wyjściu natknęłam się na dyrektorkę -) Ale było ok.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: Mårran »

Nie przejmujcie się pierdołami i składajcie te deklaracje Zaciśniecie zęby i przemkniecie się przed znajomymi, lepsze to niż rezygnować ze studiów z takiego powodu
Pani Buka
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: dmnunited »

Naprawdę przejmujecie sie jakimiś lamusami, ze moga z Was kpic? No rzesz kurffa. dajcie spokoj, co Was obchodzi co na ten twmat ma do powiedzenia jakis ktos?

martaa21
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2014, o 21:02

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: martaa21 »

Raczej nauczycielami, bo znajomych już nie spotkam ( a w 2015 to już na pewno). Pytaniami w stylu co robię, krzywymi spojrzeniami:(
Awatar użytkownika
dmnunited
Posty: 1433
Rejestracja: 31 mar 2013, o 22:31

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: dmnunited »

martaa21 pisze:Raczej nauczycielami, bo znajomych już nie spotkam ( a w 2015 to już na pewno). Pytaniami w stylu co robię, krzywymi spojrzeniami:(
proszę Cię, kiedy Ty będziesz robić w przyszłości to, co chcesz robić, zawistne hieny będą męczyć się z gnojami w szkole. nie myśl w ten sposób i miej to w poważaniu. kim taki nauczyciel jest dla Ciebie? bo dla mnie jest statystą, nikim znaczącym na przestrzeni życia.
martaa21
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2014, o 21:02

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: martaa21 »

Masz absolutną rację, zresztą mam czas do wakacji, żeby to przemyśleć, bo jak wspominałam w tym roku nie dam już rady kolejny raz przystąpić.
ewagi
Posty: 64
Rejestracja: 17 gru 2013, o 07:50

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: ewagi »

martaa21 rozumiem cię bo ja też już podwyższałam wynik m.in teraz w 2013 i oczywiście jak zobaczyli mój pesel (jestem rocznik 87) to od razu wielkie zdziwienie po co mi to i że pierwszy raz widzą żeby ktoś po tylu latach maturę pisał. odpowiedziałam tylko, że piszę bo nie mogę zdawać egzaminów wstępnych i tyle. przyszłam tuż przed rozpoczęciem matury więc nie mogli za dużo pogadać. też się zastanawiałam czy dam radę znów to przejść ale uznałam, że warto poświęcić tą chwilę w ich obecności żeby móc w życiu robić to co naprawdę chcę. co do złożenia deklaracji możesz zanieść np gdy będzie lekcja albo jak już ktoś ci pisał wysłać pocztą i pokażesz się tam dopiero na maturze.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: randomlogin »

Jesli to taki problem, to przeciez mozna zlozyc razem z deklaracja podanie o pisanie w innym miejscu. Teraz to juz troche jakby pozamiatane (to trzeba zrobic wczesniej niz ostateczna deklaracja), ale gdyby ktos chcial za rok poprawiac to warto sprobowac - zgadzalnosc zalezy od OKE, do ktorego sie nalezy [bo do nich to trafia] - w krakowskim jest ponoc bardzo wysoka.
EDIT: A w ogole to ja jestem rocznik 88, tez w tym roku mature pisze, i jakos zupelnie mnie to nie boli.
martaa21
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2014, o 21:02

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: martaa21 »

ewagi, czyli teraz w maju 2014 próbujesz ponownie?
martaa21
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2014, o 21:02

Re: Matura 2014 - starszyzna (podwyższanie wyniku)

Post autor: martaa21 »

Dzięki, przekonaliście mnie:) W 2015 roku spróbuję powalczyć o marzenia. W końcu nie zawsze wychodzi, tak jakbyśmy chcieli i idziemy na wymarzone studia w wieku 19 lat:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości