Dietetyka 2013/2014 WUM

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

Witam przyszłych dietetyków Nie znalazłam do tej pory żadnej naszej grupy na forum, dlatego postanowiłam założyć ten wątek, abyśmy mogli się trochę zintegrować . No więc kto będzie studiował dietetykę na WUMie od października niech się odezwie

Lucy13
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 12:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: Lucy13 »

Witam! Cieszę się, że wreszcie ktoś się odzywa, bo o ile wątków o leku/stomie/pielęgniarstwie pełno, to dietetycy siedzą coś cicho. Ja się wybieram, chociaż jestem na razie trzecia w rezerwie i nie mogę się oficjalnie nazwać studentką.
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

No właśnie, dlatego postanowiłam wyjść z inicjatywą trzecia na liście, to bardzo blisko. Śmiało można cię nazwać przyszłą studentką A jaki jest teraz próg? Bo mi takie informacje już nie przychodzą, więc się nie orientuję
Lucy13
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 12:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: Lucy13 »

Obecny próg oscyluje gdzieś koło wartości 258, o ile dobrze pamiętam. Wcześniej nieco się spinałam, że się nie dostanę, ale teraz podejrzewam że zrezygnuje nawet dużo więcej osób niż tylko trzy.
Składałaś tylko na dietetykę, czy miałaś jeszcze coś innego w planach? (
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

No to sporo spadł nawet. Na pewno, tym bardziej po drugiej liście w Łodzi, część osób pewnie tam zabierze papiery
Składałam jeszcze na farmację i audiofonologię. Na farmacji cały czas jestem na liście rezerwowej 102 chyba, ale jestem zadowolona, bo bardziej dietetyka mnie ciekawi
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

Widzę, że dietetyków z WUMu jak na lekarstwo
Lucy13
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 12:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: Lucy13 »

Medycyna żywienia jest szalenie fascynującą dziedziną nauki według mnie to dobry kierunek z potencjałem, jeśli kogoś to faktycznie ciekawi. Ja wybrałam dietetykę z przekonaniem, że to najwłaściwsza decyzja, i z niesłabnącym entuzjazmem wyczekuję początku października. ^^

Może nikt się nie odzywa, bo 3/4 zamierza zabrać papiery i wybrać się na coś bardziej prestiżowego. Mam wrażenie, że dietetyka nie ma za specjalnie brania i nie jest oblegana. Poczekamy miło by było, gdyby ktoś jeszcze dołączył do naszego skromnego grona.
badia
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2013, o 20:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: badia »

Hej! Ja również od października zaczynam studiowanie dietetyki na wumie. Fajnie, że znalazł się wątek dla naszego kierunku
illona257
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 14:58

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: illona257 »

Witam przyszłych studentów! Mi rownież udało sie dostac na ten kierunek Jest nas coraz wiecej
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

No jak miło!
Ja najpierw startowałam na farmację, ale 28 czerwxa uświadomiłam sobie, że nie mam szans. Wybór padł na dietetykę i jestem naprawdę bardzo zadowolona Chociaż wiele osób sceptycznie podchodzi do tego kierunku to na razie się nie zrażam. Ahh i już teraz mam listę znajomych i rodziny, ktorym mam ułożyć dietę - także praca będzie na pewno hahaha

Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: pepsyna »

Do października na pewno ktoś jeszcze zrezygnuje i wtedy w pierwszej kolejności dzonią do Ciebie. . Trzymam kciuki!

Lucy13
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 12:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: Lucy13 »

Nie przejmowałabym się tym nadmiernie, liczę, że się dostaniemy. Skąd masz informację o tym, że faktycznych miejsc jest tylko osiemdziesiąt?
Lucy13
Posty: 6
Rejestracja: 9 lip 2013, o 12:31

Re: Dietetyka 2013/2014 WUM

Post autor: Lucy13 »

Nie za wesoło w sumie, ale nie traćmy nadziei. Teraz już po ptokach bo naborów dodatkowych nigdzie chyba na dietetykę nie ma, a mnie nic innego specjalnie nie nęci.
Skoro przyjmują w praktyce więcej ludzi, niż mają przewidywanych miejsc, to znaczy, że niektórzy ponad limit, którzy zostali zakwalifikowani i złożyli kopie dokumentów mogą jeszcze zostać odesłani z kwitkiem? Bardzo uroczy gest ze strony WUMu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości