Anatomia gray

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aster
Posty: 108
Rejestracja: 23 cze 2011, o 13:26

Re: Anatomia gray

Post autor: aster »

A gdyby oceniać to która książka lepsza: Gray czy Pituchowa?
Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: Anatomia gray

Post autor: eufemizm194 »

aster, Pituchowa to streszczenie Bochenka, który nie jest zbyt potrzebny na UMP, Gray będzie lepszy
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Anatomia gray

Post autor: mickey_mouse »

pytanie do tych, co mają Graya: nie sądzicie, że niektóre informacje są po nim trochę porozwalane?
Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: Anatomia gray

Post autor: eufemizm194 »

mickey_mouse, mam, ale nie wiem bo nawet go przed październikiem nie otwieram . Myślę, że zestaw Gray + Woźniak + atlas powinien styknąć lekko, bo ja taki planuję
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Anatomia gray

Post autor: mickey_mouse »

eufemizm194, to pjona, bo ja planuję tak samo Kupujesz atlas Sobotty? Z wypożyczeniem może być ciężko, bo z tego co widziałam na stronie biblioteki korzystać z niego można tylko na miejscu
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: Anatomia gray

Post autor: Merien »

To nieprawda, coś źle patrzyłaś (a przynajmniej zależy od roku wydania). Można wypożyczać, tylko z tego co widzę, większość jest już wypożyczona.
Awatar użytkownika
eufemizm194
Posty: 52
Rejestracja: 14 lip 2013, o 11:21

Re: Anatomia gray

Post autor: eufemizm194 »

mickey_mouse, właśnie podejrzewałem, że atlasów nie będzie za wiele i planowałem coś kupić używanego. Chyba wezmę Nettera/Sobotte chociaż ponoć Prometeusz najlepszy i oczywiście najbardziej kosztowny więc odpada
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości