Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: fankopia47 »

Witajcie!
Chcia?abym z?o?y? pewn? ofert? korzystn? dla wszystkich pierwszorocznych medyków. W tym roku dosta?am si? na medycyn? do Olsztyna ( ) i ju? zaczynam my?le? o jakiej? kwaterze. Mam na my?li mieszkanie, które mogliby?my dzieli? wspólnie - najlepiej w trzy osoby ( koszty s? wtedy mniejsze). A zatem - mieszkanie trzypokojowe, gdzie? w pobli?y Kortowa, bo o ile si? orientuj?, tam w?a?nie odbywa si? najwi?cej zaj. Sama zaczynam szuka?, ale jestem otwarta na Wasze propozycje. Jak dla mnie mieszkanie nie musi by? bardzo pi?kne - wa?ne, ?eby ka?dy mia? osobny pokój i internet oraz oczywi?cie wspóln? ?azienk? i kuchni? czy te? aneks.No i cena- nie ukrywam, ?e nie powinna by? wy?sza jak 500 z? na ?ebka, ale chyba i Wy woleliby?cie za du?o nie wydawa?. My?l?, ?e my, studenci medycyny, powinnismy trzyma? si? razem , to u?atwia transfer informacji - wiem to z do?wiadczenia - podczas nauki w liceum mieszka?am w internacie . Co do mnie - Mam na imi? Ola, jestem sympatyczna, lubi? poznawa? nowych ludzi . Mam te?, stety niestety rasow? kotk? Neva Masquerade - Tyci?, ?liczne, wysterylizowane, k?pane co tydzie?, wypieszczone zwierz?tko, które musz? ze sob? zabra?, st?d mam nadziej?, ?e kochacie zwierz?ta. Kotka jest bardzo przytulna i cz?sto umila smutne chwile - uwielbia obcych ludzi, ?asi si? do ka?dego. Jest kuwetkowa. Musia?abym zamieszka? razem z ni?. Licz? na Wasz? otwarto w kwestii ofert mieszkaniowych . Jestem z kuj-pom, jak kto? chce mo?emy si? umówi? na piwko, pogada?, o ile nie mieszkacie za daleko. Pozdro ilicz? na odzew!
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: fankopia47 »

Kontakt do mnie - 517633917
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: fankopia47 »

Nieaktualne.
Natalia1922
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2012, o 21:52

Re: Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: Natalia1922 »

To znalazla? wreszcie jaki? pierwszoroczniaków ? Ja codziennie lukam nasz? grupe na fejsie i ci?gl? jestesmy tylko we trójke
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: fankopia47 »

Nie znalaz?am pierwszoroczniaków. Wynajam stancj? u dziadków . Fakt, ?e jako? wolno rozbudowuje si? ta nasza grupa .
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Wspó?dzielenie mieszkania-studenci medycyny.

Post autor: fronc »

Rozbuduje si? we wrze?niu, po poprawce z anatomii - jak zaczn? jakich? ludzi przyjmowa? Je?li w grupie na fejsie s? 3 osoby, to zak?adam ze wiecej jak 10 przyj?tych ( którzy zostan?) raczej nie ma Bardzo mnie to cieszy , jest nadzieja
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości