Akademik w Białymstoku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Akademik w Białymstoku

Post autor: chemfans »

Czy jest szansa dostać na pierwszy rok lekarskiego jakikolwiek 1 osobowy akademik, czy raczej jest to nierealne?
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: Włóczykijek »

Pokój 1 osobowy? Nie wydaje mi się, żeby na 1szym roku przyznawali jedynki
tam-kto
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 17:24

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: tam-kto »

czyżby chcą, aby pierwszy rok sie zintegrował od samego startu?
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: Somatoliberyna »

liczą na mniejsze rachunki za prąd (studenci medycyny nie potrzebują snu, całą noc świeci się światło, więc prosty rachunek - w pokoju więcej medyków, większa oszczędność)
Awatar użytkownika
Włóczykijek
Posty: 83
Rejestracja: 14 lip 2013, o 14:54

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: Włóczykijek »

Somatoliberyna pisze:liczą na mniejsze rachunki za prąd (studenci medycyny nie potrzebują snu, całą noc świeci się światło, więc prosty rachunek - w pokoju więcej medyków, większa oszczędność)
true story
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chevelle »

Kojarzę jedną dziewczynę z pokoju 1-osobowego, na pewno była na 1 roku ale nie na lekarskim W sumie nie wiem, od czego to zależy, ale jak widać - da się Zawsze można wziąć 2-osobowy tylko dla siebie, ale to trochę kosztuje (około 600zł), więc lepiej opłaca się pokój w mieszkaniu (450-550zł).
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chemfans »

W&#x142&#xF3czykijek pisze: Zawsze można wziąć 2-osobowy tylko dla siebie, ale to trochę kosztuje (około 600zł), więc lepiej opłaca się pokój w mieszkaniu (450-550zł).
To tak się da
Myślałem że to tak tylko teoretycznie podali a o mieszkaniu w akademiku samemu szczególnie na 1 roku to tylko można sobie pomarzyć
Nie jestem jakiś ogromnie wybredny ale od dawna mam kłopoty z koncentracją a fakt że ktoś będzie cały czas krzątał się obok mojego nosa jest trochę przerażający
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chevelle »

chemfans, dlatego lepiej rozglądnąć się za pokojem w mieszkaniu. Za jedynkę w akademiku trzeba sporo wybulić - mieszkanie nie dość, że wyjdzie taniej i przytulniej, to jeszcze ominie Cię przyjemność pobudki o 8 w sobotę, bo ktoś spalił tosty i robią ewakuację akademika, bo pożar". Grunt, żeby mieszkać z ludźmi, którzy też będą potrzebować spokoju do nauki.
MedChem
Posty: 139
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:06

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: MedChem »

chevelle ale może ktoś lubi w życiu trochę adrenaliny mieć na co dzień
Awatar użytkownika
chevelle
Posty: 1240
Rejestracja: 21 paź 2009, o 16:47

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chevelle »

MedChem, uwierz, zakładanie ciepłych butów i kurtki na piżamę w środku podlaskiej zimy w sobotę o 8, bo a nuż jednak ewakuacja, a nie fałszywy alarm as always, to nie jest adrenalina To jest przeklinanie całego świata w drodze na dół, i przeklinanie*10 w drodze powrotnej do łóżka Ja tam za akademikiem nie tęsknię, szczególnie za szanownym panem z dyżurki
MedChem
Posty: 139
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:06

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: MedChem »

chevelle ale te wspomnienia, będzie co wnukom opowiadać, a teraz z tego możesz żartować

Rozumiem, że ktoś może nie lubić i znam sporo takich osób co są negatywnie nastawieni do akademika. Jednak ja nie wyobrażam sobie studiów podczas których nawet przez chwilę bym nie zakosztował życia tam. Muszę zdobyć takie przeżycia, chociaż przez semestr.
Awatar użytkownika
chemfans
Posty: 32
Rejestracja: 29 cze 2012, o 17:10

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: chemfans »

Może ktoś wie kiedy będą decyzje w sprawie przyznania miejsca w akademiku?
MedChem
Posty: 139
Rejestracja: 21 sty 2013, o 15:06

Re: Akademik w Białymstoku

Post autor: MedChem »

Wystarczy wejść na stronę UMB żeby sobie sprawdzić, że termin dostarczania wniosków to 1 września, a więc decyzję będą pewnie po tej dacie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości