Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
tehhum
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2012, o 13:11

Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: tehhum »

Dostałem się na Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na UŁ i chcę połączyc ten kierunek ze szkołą policealną. W szkole zajęcia są w soboty i niedziele.

Który kierunek najbardziej pasuje jako dodatek do tych studiów?
Myślę o rachunkowości i informatyce.

1. Rachunkowośc
2. Informatyka
3. Administracja
4. BHP
5. Turystyka Miejska

Czy da się łączyc studia i dwuletnią zaoczną szkołę policealną?
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: tchorz »

A jak sie to ma do biolog.pl?
tehhum
Posty: 4
Rejestracja: 19 sty 2012, o 13:11

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: tehhum »

tchorz pisze:A jak sie to ma do biolog.pl?
Wiem, że się nie ma. Ale muszę dokonac wyboru jak najszybciej, dlatego pytam wszędzie.
Awatar użytkownika
Anche93
Posty: 23
Rejestracja: 8 lip 2013, o 09:38

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: Anche93 »

Da się połączyć 2 kierunki dzienne i jeszcze pracę czasami do tego (znam takie przypadki), da się połączyć dzienny i zaoczny, więc da się połączyć też studia i szkołę policealną.
Moja koleżanka studiuje archiwistykę i robi jednocześnie technika administracji, a ja sama też studiując na politechnice zrobiłam w międzyczasie dwa półroczne kursy (kompletnie nie związane z moim kierunkiem) w weekendy, czyli forma podobna do szkoły policealnej, dlatego ja nie widzę żadnego problemu.
Ja bym wybrała turystykę, ale to ja Ty wybierz to co Cię najbardziej interesuje i nie musi koniecznie pasować do studiów - przecież człowiek może mieć szerokie zainteresowania
Powodzenia
karchola
Posty: 369
Rejestracja: 22 lut 2009, o 14:11

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: karchola »

Moja znajoma robi 2 kierunki i policealną, sama robię policealną i uważam, że średnio ogarnięty życiowo człowiek pociągnie tą szkołę samymi obecnościami na zajęciach bo egzaminy z reguły są tak banalne
Awatar użytkownika
muoli
Posty: 66
Rejestracja: 17 lip 2013, o 15:33

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: muoli »

tchorz pisze:A jak sie to ma do biolog.pl?
A jak to się ma do studenckie życie/ studia? No chyba jakoś ma

Według mnie da się połączyć te studia z policealną. Zwłaszcza że jest ona dwa razy w miesiącu albo rzadziej, gorzej z jakimiś egzaminami
tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: tęcza »

Da sie polączyć studia i policealna:) zdarzyło mi się chodzić przez rok do policealnej, były w mojej grupie osoby, które studiowały i ze wszystkim dawały rade

maciek33
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 09:30

Re: Czy da się połączyc studia i szkołę policealną?

Post autor: maciek33 »

spokojnie sie da, ja robie ostatni rok studiow i chodze do szkoly policealnej gowork
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości