Jakie kości by mi pomogły na weterynarii we Wrocławiu?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
Doofenstar
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2013, o 06:00

Jakie kości by mi pomogły na weterynarii we Wrocławiu?

Post autor: Doofenstar »

Właśnie dostałam się na wetę we Wrocławiu.
Chciałabym się przygotować i niezabardzo wiem w jakie kości się zaopatrzyć (czego czaszki?).
Byłabym brdzo wdzięczna za pomoc

Jak to mniej więcej cenowo wygląda i skąd mogę coś takiego dostać?
Awatar użytkownika
entropya
Posty: 93
Rejestracja: 20 gru 2011, o 17:46

Re: Jakie kości by mi pomogły na weterynarii we Wrocławiu?

Post autor: entropya »

Połówka czaszki konia, jeśli musisz kupować. Zawsze można też pożyczyć od ćwiczeniowców albo od kogoś z roku. W sumie łatwiej się uczyć razem.

Cenowo czaszka powinna się zamknąć w 100zł - lepiej nawet mniej. Kupisz od starszego rocznika.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: Jakie kości by mi pomogły na weterynarii we Wrocławiu?

Post autor: aguu »

polowa czaszki konia, tylko szybko kupuj bo te tansze rozejda sie jak cieple buleczki ja pozyczalam od kolegi bo ciezko mi bylo sie bez niej uczyc co do reszty kosci to przydaja sie, ale jesli nauczysz sie dobrze teori z ksiazki to ogladanie u prowadzacego wystarczy.chociaz to tez zalezy od prowadzacego u JKN moze byc ciezko kraza glownie swinskie.polecam z kims sie zlozyc bo to juz koszt ok 300-400zl a przynajmniej znajomi tak placili

Chajabuza
Posty: 38
Rejestracja: 31 mar 2012, o 21:13

Re: Jakie kości by mi pomogły na weterynarii we Wrocławiu?

Post autor: Chajabuza »

Kości to zbędny gadżet - bez nich też się nauczysz!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości