Poprawa matury (nauczyciele)

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
karasiek
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2013, o 13:47

Poprawa matury (nauczyciele)

Post autor: karasiek »

Pisałem maturę z Biologi (60%) i Chemii (70%) w tym roku i nie za dobrze mi poszła. Chciałbym dostać się na medycynę ale nauczyciele w mojej szkole i z korepetycji mnie zawiedli.

Siostra która dostała się dwa lata temu na medycynę korzystała z informacji zawartych na tym forum i bardzo jej pomogły! Poleciła mi to forum i mam nadzieję że podobnie jak ona się nie zawiodę!

Interesuje mnie wasza opinia na temat nauczycieli z Biologi i Chemii w Suwałkach lub w Białymstoku. Mieszkam niedaleko tych miast i skoro mam się przyłożyć i zdać to nie ma problemu odnośnie dojazdu - będę siedział na dupie i zakuwał! Chciałbym aby nauczyciel był typem suki (tak moja siostra je nazywa) - aby czepiał się szczegółów, opierdzielał, dzwonił do rodziców jeżeli trzeba itd. a nie zapłać i idź, następny.



Jestem nowy na forum i jeżeli temat jest nie w tej części co trzeba to przepraszam i proszę o przeniesienie bo to dla mnie ważne!
annusza
Posty: 481
Rejestracja: 17 mar 2012, o 10:29

Re: Poprawa matury (nauczyciele)

Post autor: annusza »

Ja mogę polecić parę osób - pisz na priv.
Rêves

Re: Poprawa matury (nauczyciele)

Post autor: Rêves »

Ja też mogę Ci doradzić kilku nauczycieli, więc śmiało pisz do mnie prywatną wiadomość. c:
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości