Przygotowanie do medycyny w rok ?

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: ich_bin »

Dlatego właśnie uważam też, że nie warto inwestować ogromnej forsy w książki, bo ja na dobrą sprawę korzystałam tylko z Operonu, czasami z Witowskiego i Bukały.
Awatar użytkownika
LadyJoker
Posty: 57
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:37

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: LadyJoker »

Pewnie i nawet w pół roku się da.
Wszystko zależy od stopnia motywacji, chłonięcia wiedzy itd
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: Ósemka8 »

Właśnie MOTYWACJA jest bardzo ważna. Pierwszy raz byłam tak zmotywowana i to mi bardzo pomogło!
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: ich_bin »

I wiara we własne możliwości, ona też czyni cuda. We mnie zwątpili wszyscy, ja sama na koniec też. A jednak
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: Ósemka8 »

niedostepna, ja się bałam powiedzieć o moich planach i dopiero późno się do tego przekonałam i to stopniowo. najpierw oznajmiłam to ludziom też poprawiającym, a potem najbliższym znajomym. Wiedziałam, że jak mi się noga podwinie to dużo osób się ucieszy więc wolałam trzymać ich w niewiedzy.
Awatar użytkownika
LadyJoker
Posty: 57
Rejestracja: 3 maja 2013, o 15:37

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: LadyJoker »

Ósemka o widzisz, też tak mam.
W tym roku nikomu ani słowa nie powiem.
Będą mieli miłą niespodziankę albo po prostu o niczym się nie dowiedzą.
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: _włóczykij »

Też nikomu nie chcę mówić, ale co jeżeli przez cały rok włożę na prawdę dużo trudu, aby się dostaćltoświęcę week itd. A okaże się potem, jak już się dostanę, że NIE MAM KASY, BO USTAWA. Coś tam mamie wpominalam (wiem, że byłaby prze szczęśliwa, gdybym się jednak dostała nawet po mimo tych 3 lat.) mamie, a potem, że jest ta ustawa i mówię, że będę się martwić jak już się dostanę, a ona: A no, właśnie W najlepszym razie bym płaciła za rok medycyny, a w najgorszym za 1,5 - 2 lata.
Awatar użytkownika
Ósemka8
Posty: 312
Rejestracja: 12 sty 2013, o 21:23

Re: Przygotowanie do medycyny w rok ?

Post autor: Ósemka8 »

adele, ja właśnie powiedziałam najpierw rodzicom i poprosiłam ich o to żeby nie rozpowiadali tego wszystkim. Wiedziałam, że to też od nich będzie zależeć czy będę mogła studiować medycynę. Chodziło o koszty utrzymania w innym mieście, bo Krakowa bym się nigdy nie dostałą.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość