Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fankopia47 »

Cze wszystkim! Z rado?ci? poznam ludzi, których b?d? widywa? przez sze lat , tym bardziej, ?e nikogo nie znam. Zach?cam, ?eby?my si? troch? poznali, mo?e co? o sobie powiedzieli. Co prawda przed nami obóz integracyjny, ale pewnie jak zwykle wszystkich nie b?dzie. Ja jestem Ola, pochodz? z kuj-pom z okolic Kruszwica/Inowroc?aw, generalnie bardzo si? ciesz?, ?e id? na medycyn? w tym roku.
buena
Posty: 39
Rejestracja: 6 lip 2011, o 21:08

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: buena »

nie rozp?dza?abym si? z tymi 6 latami
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fankopia47 »

Nie bój ?aby - nie mam zamiaru da? si? odsia?. Fakt faktem, do Bydzi mam bli?ej, mo?e uda si? przenie po pierwszym roku. . Póki co ciesz? sie, ?e gdziekolwiek uda?o mi si? dosta? i nie popadam w skrajny pesymizm, ?e nie uda mi si? utrzyma? . A Ty buena te? w tym roku do Olsztyna, czy jak?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fronc »

Du?o ludzi si? zg?asza ? Mam nadziej? ?e nie, bo to oznacza ze jeszcze duzo miejsc sie zwolni
Awatar użytkownika
bratak
Posty: 67
Rejestracja: 4 lip 2013, o 10:14

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: bratak »

fronc ty za sam zapa? powiniene? si? dosta? si? . Wsz?dzie ci? pe?no (trzymam kciuki)
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fronc »

ha, dzi?ki za dobre s?owo Ty ju? si? dosta?e? rozumiem ? szkoda ze tak rekrutacja nie dzia?a - tylko jaka? matura durna ^^
moira
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2013, o 18:50

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: moira »

Na pewno jeszcze zdymy si? zintegrowa?:). Troszk? Wam zazdroszcz? tego, ?e ju? nie musicie czeka? i gdyba? (te? mnie czasami dopada ta choroba") mo?ecie spokojnie mieszkaniowe sprawy za?atwia?, tudzie? tacha? siatki z pa?nikiem na grill integracyjny .
[at] Fronc - Fakt Fronc, ja te? mam cichutk? nadziej?, i? t?umy nie wal?
Awatar użytkownika
fronc
Posty: 395
Rejestracja: 8 sty 2011, o 17:43

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fronc »

Widze ze na razie grupa na fejsie sk?ada si? a? z 3 osób tak?e b?d?my w dobrej my?li
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fankopia47 »

Moira, czytam wi?kszo Twoich postów i na prawd? chcia?abym si? z Tob? spotka? na studiach, bo wydaje mi si?, ?e jeste? w?a?nie z tych sympatycznych, normalnych osób które id? na medycyn?. Odno?nie tego co piszesz- nie wiem, czy mo?na powiedzie?, ?e jest si? ju? spokojnym. Co prawda - dosta?am si? do tego Olsztyna, ale trzymam jeszcze kciuki za inne uczelnie, czekam, czekam.i nie wiem czy si? doczekam. To te? jest sytuacja zawieszenia. Fronc - my?l?, ?e grupa na fejsie sk?ada sie tylko z trzech osób, bo , no nie oszukujmy si? - Olsztyn dla wi?kszo?ci ludzi jest ostatni? desk? ratunku, a nie uczelni? marze? i dlatego nie chc? si? jeszcze deklarowa?, ?e nale do naszej grupy. Z drugiej strony - zobaczcie co za cuda dziej? si? w tym roku w ?odzi - przesunam si? jakim? cudem 20 miejsc do ty?u i dlatego niestety nie liczy?abym raczej na to, ?e progi w Olsztynie mocno spadn?. Mo?e spadn? jeszcze troch?, ale nie wró, ?e b?dzie to du?o punktów - ludzie tacy jak ja, którzy nie dostali si? do ?odzi przez bardzo wysoki w stosunku do poprzedniego roku skok progów zablokuj? miejsca na UWM. Ale mimo wszystko licz? na Was i mam nadziej?, ?e we wrze?niu wszyscy si? spotkamy .
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fankopia47 »

Whoops.naprawd? .
Natalia1922
Posty: 44
Rejestracja: 19 sie 2012, o 21:52

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: Natalia1922 »

A ja wla?nie najbardziej chcialam si? dosta? do Olsztyna Wszyscy znajomi, blisko domu, tanie utrzymanie. Fakt, to nie uczelnia marze? no ale co zrobi?, nie mo?na mie? wszystkiego pomy?le?, ?e dostalam si? do Gda?ska za pierwszym naborem ale z niego zrezygnowalam.
Awatar użytkownika
fankopia47
Posty: 91
Rejestracja: 26 lip 2013, o 23:40

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: fankopia47 »

Natalia, dobrze Ci? rozumiem, bo mnie te? nie by?oby sta? na Pozna? albo Warszaw? nawet jakbym si? dosta?a. . Cholernie droga ta medycyna.
nextion
Posty: 4
Rejestracja: 21 sie 2013, o 11:19

Re: Integracja-rocznik 2013/2014 :D.

Post autor: nextion »

Witam was, pewnie ju? mog? si? z wami integrowa? bo musia?bym usun mas? osób z ?odzi ?eby si? tam dosta?, na olsztyn nie ma co narzeka? osobi?cie uwa?am ?e ma?a ilo osób na roku dzia?a na nasz? korzy, jak ju? wspominali?cie ta?sze utrzymanie, podobno wypasiona biblioteka i obstawiam ?e b?d? normalni ludzie a nie jakie? roboty co maj? same setki na maturach (je?li kto? taki idzie do olsztyna to nie chcia?em go urazi?), kto? z was ju? si? zapisa? na integracyjny?

p.s. trzymam kciuki za tych pod kresk?, zeby jeszcze wskoczyli, a ?odziaki niech szybko miejsca zwalniaj?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości