Są jakieś szanse?

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Dieselman
Posty: 11
Rejestracja: 9 sie 2013, o 16:19

Są jakieś szanse?

Post autor: Dieselman »

Siema, mam taką zagwostkę, mianowicie złożyłem na UMB na Anlitykę papiery, w rekr mam 110pkt i po dzisiejszej liście jestem 15, czy mam szanse się dostać, bo jestem przerązony faktem, że z ostatnich dwóch list spadałem po 20 miejsc,a tu nagle zonk raptem 4, myślicie, że da radę spaść jeszcze próg o 4 pkt? Rok temu było 108 i jest tendencja spadkowa od 3 lat, tegoroczny próg zaczął się od 150 to już 10 pkt mniej , niż rok temu, teoretycznie mam spore szanse, ale jak będzie nie wiem
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

[Link] Są jakieś szanse?

Post autor: kokardka »

Dieselman pisze:teoretycznie mam spore szanse, ale jak będzie nie wiem
Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie Szanse są zawsze, a jak będzie to nikt nie wie i nikt ci nie wywróży z fusów - może jedynie wróżbita Maciej Poza tym nie warto chyba zakładać nowego wątku aby tylko zadać takie pytanie, na które właściwie nikt nie odpowie. Polecam wątek analityka-medyczna-2013-2014-vt50691-375.htm oraz ten analityka-medyczna-progi-2013-vt51231-30.htm Żalić się można tam i dyskutować o progach
Dieselman
Posty: 11
Rejestracja: 9 sie 2013, o 16:19

Re: Są jakieś szanse?

Post autor: Dieselman »

Heh ok, trochę egocentryk ze mnie, no trudno pozostaje czekać, oby tylko nie zamknęła się zaraz lista. W takim razie temat do wywalenia, chyba, że ktoś chce się jeszcze udzielić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości