FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: insomniastar »

Hej! Zakładam nowy temat, bo strasznie pomieszane wszystko w tym dziale i tak naprawdę nowi studenci farmacji w Gdańsku nie mają jak się komunikować. Chciałam zapytać czy ktoś może chce założyć grupę na facebooku?
Awatar użytkownika
Kookaburra
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2013, o 08:55

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: Kookaburra »

Heej Szukałam właśnie naszej grupy. Myślę, że warto ją założyć, będzie łatwiej nam się zebrać/poznać czy cokolwiek
Awatar użytkownika
natalis123
Posty: 5
Rejestracja: 15 sie 2013, o 10:35

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: natalis123 »

Ja też jestem jak najbardziej za
Awatar użytkownika
natalis123
Posty: 5
Rejestracja: 15 sie 2013, o 10:35

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: natalis123 »

Czy ktoś z Was składa papiery do akademika? Idę sama do Gdańska,nikogo nie znam, zamierzam mieszkać w akademiku i nie mam pojęcia jak to wszystko będzie wyglądać. Może ktoś z Was też ma ten sam problem i poszukuje współlokatora do akademika ?
klaus1
Posty: 10
Rejestracja: 5 sie 2013, o 21:26

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: klaus1 »

hej, ja prawdopodobnie pojde do gdanska, juz zalatwilas sobie akademik
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: insomniastar »

Ja idę do akademika( o ile mnie przyjmą). Jak nie to szukam mieszkanka wraz z kolegą z lekarskiego i szukamy jeszcze ludzi, którzy z nami coś wynajmą.

Wiecie może czy dostaniemy jakieś listy z GUMedu? Dzisiaj przyszedł do mnie z UMP, muszę jechać zabrac papiery:P

A co do grupy to wysłałam zaproszenie! Dzięki za założenie.
Awatar użytkownika
Kookaburra
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2013, o 08:55

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: Kookaburra »

Nie ma sprawy
Mam nadzieję, że dostaniemy, ale pojęcia nie mam kiedy
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: insomniastar »

To w sumie ważne, bo zapewne tak jak na UMP czeka nas test językowy. Dla kogoś kto ma dokładnie 528 km do Gdańska, raczej ważne jest to kiedy będzie musiał tam przyjechać. To dosyć duże logistyczne wyzwanie haha.

W ogóle powiedzcie mi, co Was zachęciło do Gdańska?
Ja osobiście marzyłam, żeby mieszkać w tak pięknym, zabytkowym miejscu. Do tego poziom wydaje mi się dobry. Po wielu wizytach w Poznaniu jakoś się nie przekonałam. A jedna wizyta w Gdańsku to normalnie zakochanie od pierwszego wejrzenia Będzie fajnie co nie?
Awatar użytkownika
Kookaburra
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2013, o 08:55

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: Kookaburra »

No ja myślę, że fajnie Chociaż Gdańsk wybrałam raczej drogą eliminacji. Zakochanie od pierwszego wejrzenia, powiadasz? To u mnie przeciwnie Po pierwszej wizycie stwierdziłam, że nie umywa się do Torunia i w ogóle mi się nie podoba. Ale można się przyzwyczaić. Skoro Tobie się tak bardzo podoba, na pewno nie będziesz miała z tym problemu A skoro nie zniechęca Cię te 528km, to faktycznie- to musi być miłość
Co do tych listów- dla mnie to ważne również dlatego, że potrzebuję potwierdzenia podjęcia studiów do uzyskania ubezpieczenia. No i czekam i czekam i nic Napisałam do nich maila z zapytaniem kiedy zamierzają nam te listy rozesłać. Dam znać jak odpowiedzą
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: insomniastar »

oo super, dzięki wielkie! Myślę, że stanie się to niedługo, bo ile można czekać na potwierdzenie? Zwłaszcza, że wiele osób potrzebuje tego do stypendiów itd. A co do Torunia to ładne miasto, ale plaża, szum fal bardziej mnie zachęcają. Znajomi żartują, że po całym roku nad morzem, na wakacje będę jeździć w góry. No zobaczymy. Ile też z tego morza skorzystamy podczas studiowania
Awatar użytkownika
Kookaburra
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2013, o 08:55

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: Kookaburra »

Podobno na pierwszym roku nie jest aż tak ciężko, także myślę, że raz na semestr uda nam się zobaczyć morze
Awatar użytkownika
insomniastar
Posty: 124
Rejestracja: 29 cze 2013, o 08:46

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: insomniastar »

a co sądzicie o kupowaniu notatek, skryptów od starszych roczników? Ja się wstępnie umówiłam, że odkupię, ale czy jest sens?
Awatar użytkownika
dasia
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:42

Re: FARMACJA Gdańsk 2013/2014

Post autor: dasia »

no to ja się przyłączam do grupy na fejsie mnie do Gdańska zachęciło to, że mam w miarę blisko, a poza tym całe życie mieszkam nad morzem i chyba nie wyobrażam sobie innej opcji. a co do notatek to ja odkupiłam i myślę, że chociaż część z nich się przyda, a że to pierwszy rok i wszystko będzie dla nas nowe, to jeśli jest taka możliowść, to czemu by takich materiałów nie kupić ^^ w ogóle jak sobie pomyślę, że za nieco ponad miesiąc się wyprowadzam, to zaczynam się zastanawiać kiedy mi ten czas tak zleciał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości