Gdzie znaleźć testy z poprzednich lat (konkurs gimnazjum)?

Wzajemna pomoc osób przygotowujących się do olimpiady chemicznej. Wykaz niezbędnych materiałów. Opis atmosfery panującej na egzaminach.
Tarantula
Posty: 10
Rejestracja: 11 sie 2012, o 10:04

Gdzie znaleźć testy z poprzednich lat (konkurs gimnazjum)?

Post autor: Tarantula »

Hejka
Po wakacjach idę do 3 kl. gimnazjum i mam zamiar wziąć udział w Wojewódzkim Konkursie Chemicznym (świętokrzyskie ). Chciałabym się już przygotowywać i rozwiązywać testy z poprzednich lat z różnych województw.No a moje pytanko brzmi: gdzie mogę znaleźć te testy?
Awatar użytkownika
phoebe__
Posty: 137
Rejestracja: 23 lip 2013, o 15:02

Re: Gdzie znaleźć testy z poprzednich lat (konkurs gimnazjum

Post autor: phoebe__ »

Wszystko zależy od województwa, ale przynajmniej jak ja przygotowywałam się do tego typu konkursu (Kuratora Oświaty) parę lat temu to testy z poprzednich lat nie były nigdzie publikowane i właściwie uczeń sam nie miał do nich dostępu. W moim przypadku testy z poprzednich lat gromadziła moja chemiczka. Dlatego najlepiej zapytaj swojej nauczycielki, choć z doświadczenia wiem że nie wszystkim nauczycielom przygotowującym do konkursów w gimn. chce się te zadanka gromadzić.
Awatar użytkownika
Hipstęł
Posty: 119
Rejestracja: 25 sty 2013, o 22:47

Re: Gdzie znaleźć testy z poprzednich lat (konkurs gimnazjum

Post autor: Hipstęł »

Polecam przejrzeć strony internetowe dotyczące konkursów. Najlepiej odwiedzić strony wszystkich województw, bo patrząc na konkursy z chemii, zadania może nie są identyczne, ale praktycznie zawsze pytają o to samo.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości