Matura po latach

Rozmowy na temat matury z biologii. odpowiedzi na trudne pytania, rozwiązywanie zadań, arkusze maturalne z biologii
Im a Champion
Posty: 12
Rejestracja: 17 sty 2013, o 08:22

Matura po latach

Post autor: Im a Champion »

Witam serdecznie.
W związku z tym, iz przymierzam sie do ponownego zdawania matury z biologii oraz z chemii chciałbym zapytać o pewna kwestie.

Mianowicie swoja pilotażowa maturę ( akurat nie z tych przedmiotów ) pisałem w 2007 roku, następnie w 2010 roku zdawałem biologie i chemie i teraz nie jestem pewien co do terminów możliwości poprawy matury, bo cos obilo mi sie o uszy o max 5 letnim okresie poprawy.

Jeśli ten 5 letni okres obowiązuje to w jaki sposób byłbym traktowany przez CKE ?

Z gory dziękuje za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
Bibii
Posty: 30
Rejestracja: 20 lip 2010, o 13:49

Re: Matura po latach

Post autor: Bibii »

Wydaję mi się że można podwyższać wynik dożywotnio, to 5 lat odnosi się gdy ktoś nie zdał matury Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi . Ja też pisałam maturę po raz pierwszy w 2007, ale udało mi się w 2012 poprawić po latach przerwy, zatem nie zagłębiałam się w tą sprawę pięciu lat tak dokładnie, ale coś takiego jak napisałam wyczytałam.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Matura po latach

Post autor: Hogwartnik »

Pytałam w swoim OKE i odpisali mi, że nowa matura nie ma ograniczeń czasowych w podwyższaniu wyników matury
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości