odzież

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aster
Posty: 108
Rejestracja: 23 cze 2011, o 13:26

odzież

Post autor: aster »

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jaki fartuch należy kupić na zajęcia? Musi być wiązany z tyłu? Oraz jakie obuwie i jakie nakrycie głowy? Czy oprócz wyżej wymienionych przyda się coś jeszcze?
Czy w Poznaniu są jakieś sklepy z odzieżą medyczną w korzystnych cenach? Byłabym wdzięczna za wszelkie wskazówki
Murthad
Posty: 74
Rejestracja: 23 lip 2011, o 08:20

Re: odzież

Post autor: Murthad »

wystarczy jakikolwiek biały fartuch, żadnych butów, czepków itp. i raczej nie wiązany od tyłu - nie będziesz przeprowadzała operacji
aster
Posty: 108
Rejestracja: 23 cze 2011, o 13:26

Re: odzież

Post autor: aster »

Czyli jakikolwiek fartuch? bo gdzieś tutaj na forum wyczytałam, że musi być specjalny fartuch anatomiczny i właśnie nie wiem, co to właściwie znaczy.

a buty nie muszą być jakieś na zmianę? żadne klapki ani nic takiego? wystarczą jakieś zwykłe sportowe trampki?
Merien
Posty: 61
Rejestracja: 6 gru 2008, o 10:34

Re: odzież

Post autor: Merien »

Zwykły biały fartuch z długimi rękawami. Co do butów, równie dobrze mogą być nawet szpilki, nie zmienia się butów przed wejściem:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości