Wrażenia po Erasmusie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
MarcinG2012
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2012, o 23:29

Wrażenia po Erasmusie

Post autor: MarcinG2012 »

Hej, mam takie małe pytanie. W tym roku będę juz na 2 roku leku na UMB i z tego co wyczytałem na stronie internetowej uczelni, w 2 semestrze ma sie odbyc spotkanie informacyjne w sprawie erasmusa i ogolnei można sie na ten program zapisywac będąc studentem przynajmniej 2 roku. Sprawdziłem możliwe kierunki (państwa, maista) wyjazdu i niestety ogranicza nie nieco język wykładowy, gdyż na tyle biegle władam tylko angielskim. Pozostają mi więc do wyboru Budapeszt, Cluj, Praga i Ankara. W zwiazku z tym mam pytanie, czy moze ktos z Was byl na Erasmusie w tych wlasnie miastach albo zna taka osobe i moglby podzielic sie jakimikolwiek przemysleniami na ten temat ) ? z góry wielkie dzięki )
o-llka
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2011, o 17:51

Re: Wrażenia po Erasmusie

Post autor: o-llka »

Słyszałam, że bardzo ciężko jest z przepisywaniem ocen na UMB. Niestety /
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Wrażenia po Erasmusie

Post autor: Padre Morf »

W zwiazku z tym mam pytanie, czy moze ktos z Was byl na Erasmusie w tych wlasnie miastach albo zna taka osobe i moglby podzielic sie jakimikolwiek przemysleniami na ten temat ) ? z góry wielkie dzięki )
Kilku moich byłych studentów było - mogę podpytać co i jak, bo z niektórymi mam nadal kontakt. Z tego co wiem dwóch z nich przywiozło sobie do kraju pamiątkę w postaci syfilisu ] (wtedy przestałem się dziwić dlaczego moi koledzy nazywają Erasmusa Orgasmusem).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości